Lazer Epilasyon PHILIPS LUMEA SONUÇLARIM

Ayrıca kısa bir hesapla vucuta her yaptıgında 1000 atış yapsan ortalama her ay kullansan rahat 20 yıl kullanabilirsin dayanırsa 250 bin atış hemen biter mi saniyorsunuz :KK66:

Ben kullanmıyorum bu cihazı ancak bildiğim kadarıyla cevaplayayım... Birincisi salonlarda yapılan lazerle bu bir deil. Onlar alex, diot,
nd-yang ne bilim ne cihaz kullanıyorlar. Bildiğim kadarıyla bu ıpl... O yüzden kıl köklerini yok etmez sadece uyutur zayıflatır. Ha fayda kısmına gelince... bende kullanıcı yorumlarindan emin olamadığımdan alamadım:-)
Asla kalicilik beklemeyin. Biraktiginizda aynen geri geliyor.

Evet 1 yıl aradan sonra size son hali anlatacağım. Kullandığım süre boyunca mükemmel etki etti. Zaten cihazin vadettigi sonsuza dek tuysuzluk değildi. Bırakınca tuylerin yavaş yavaş geri eski halini alacağını biliyordum. Ve yaza dogru çok düzensiz devam etmeye basladim ve sadece kol altı ve kollarda devam ettim yaz boyu. Diğer bıraktığım bölgelerin hepsi kişa kadar geri uzadı. Ama yavaş yavaş. Yazın yinede yüzde 60 70 pürüzsüz geçirdim kullanmadıgim halde. Ben çok sık guneslendigim için bıraktım bu arada. Birde vaktim yoktu açıkçası. Uğraşmaktan nefret ediyordum. 2016 Kasım aralık gibi artık baya eski tuylerimin hepsi geri gelmişti. Daha sonra geri başladım bazı bölgelere ornegin genital de başlar baslamaz daha 3. Seansta yüzde 80 dökülme oldu. Bu sefer 2. Baslayisimda tüyler gucsuzdu saniyorum sebebi bu. Sonuç olarak suan kol altimda 0 tüy var kollarimda aklima geldikce yapiyorum ayda yilda bir yari yariya tuylu kollarim ama cok kucuk ve zayif sayilirlar. Genitali yine biraktim o yüzden yine geri çıkıyorlar suan. Yani özet geçmek gerekirse. Yok ben üsenmem düzenli yaparım diyorsaniz Tüysüz gezersiniz. Ama benim gibi usenip yılın 6 ayı yapmazsaniz geri çıkarlar. Ama yine baslarsaniz yine dokulurler bide ben sanırım artık yaz dönüşü gerçek lazere gidicem Lumea ya useniyorum Lumea vadettigini yerine getiren bi makine gercekten başarılı ama bırakmamak gerekiyor. Umarım çok uzun yazıp sikmamisimdir sizi

Evet 1 yıl aradan sonra size son hali anlatacağım. Kullandığım süre boyunca mükemmel etki etti. Zaten cihazin vadettigi sonsuza dek tuysuzluk değildi. Bırakınca tuylerin yavaş yavaş geri eski halini alacağını biliyordum. Ve yaza dogru çok düzensiz devam etmeye basladim ve sadece kol altı ve kollarda devam ettim yaz boyu. Diğer bıraktığım bölgelerin hepsi kişa kadar geri uzadı. Ama yavaş yavaş. Yazın yinede yüzde 60 70 pürüzsüz geçirdim kullanmadıgim halde. Ben çok sık guneslendigim için bıraktım bu arada. Birde vaktim yoktu açıkçası. Uğraşmaktan nefret ediyordum. 2016 Kasım aralık gibi artık baya eski tuylerimin hepsi geri gelmişti. Daha sonra geri başladım bazı bölgelere ornegin genital de başlar baslamaz daha 3. Seansta yüzde 80 dökülme oldu. Bu sefer 2. Baslayisimda tüyler gucsuzdu saniyorum sebebi bu. Sonuç olarak suan kol altimda 0 tüy var kollarimda aklima geldikce yapiyorum ayda yilda bir yari yariya tuylu kollarim ama cok kucuk ve zayif sayilirlar. Genitali yine biraktim o yüzden yine geri çıkıyorlar suan. Yani özet geçmek gerekirse. Yok ben üsenmem düzenli yaparım diyorsaniz Tüysüz gezersiniz. Ama benim gibi usenip yılın 6 ayı yapmazsaniz geri çıkarlar. Ama yine baslarsaniz yine dokulurler bide ben sanırım artık yaz dönüşü gerçek lazere gidicem Lumea ya useniyorum Lumea vadettigini yerine getiren bi makine gercekten başarılı ama bırakmamak gerekiyor. Umarım çok uzun yazıp sikmamisimdir sizi
Bilgi için teşekkürler. Benim sorum geri gelen kıllar kalın mı yoksa cılız ve açık renkte mi?

Cihazı arkadaşım kullandı ve kızın tüylerinin artarak daha siyah şekilde çıkmasına sebep oldu. 1 tane kıl çıkan yerde 2-3 tane birden çıkmış ve oldukça koyu.

Dikkatli kullanılmasını öneririm.

Cihazı arkadaşım kullandı ve kızın tüylerinin artarak daha siyah şekilde çıkmasına sebep oldu. 1 tane kıl çıkan yerde 2-3 tane birden çıkmış ve oldukça koyu.

Dikkatli kullanılmasını öneririm.
Hiç böyle birşey yaşamadım ki ben baya baya erkek kıllı bir kadınım hatta sakallarım bile var ama şimdi aklima gelince yapıyorum çünkü eskisi gibi sakal şeklinde çıkmıyor :KK66: önceden olsa iple aldırırdım 2gün sonra dipler siyah siya gelirdi hemen ne günler yaşamışım şimdiyi düşününce :kusmuk:düzenli kullanıp sonuç almayan burda duyuyorum ama onlarda yok 2 sefer yaptım yok 3 sefer yaptım diyorlar düzen şart :rapci:

Hiç böyle birşey yaşamadım ki ben baya baya erkek kıllı bir kadınım hatta sakallarım bile var ama şimdi aklima gelince yapıyorum çünkü eskisi gibi sakal şeklinde çıkmıyor :KK66: önceden olsa iple aldırırdım 2gün sonra dipler siyah siya gelirdi hemen ne günler yaşamışım şimdiyi düşününce :kusmuk:düzenli kullanıp sonuç almayan burda duyuyorum ama onlarda yok 2 sefer yaptım yok 3 sefer yaptım diyorlar düzen şart :rapci:
Kullanmadığım için duyduklarımı aktardım düzenli kullanılmıyor da olabilir. Yoksa ben de alacaktım kız öyle söyleyince vazgeçtim lazere başladım.

Sevindim sonuç almana, hadi darısı başıma. Benim şanssızlığım tüylerim sarı sarı baştan uyardılar yine de başladım. :/

Kullanmadığım için duyduklarımı aktardım düzenli kullanılmıyor da olabilir. Yoksa ben de alacaktım kız öyle söyleyince vazgeçtim lazere başladım.

Sevindim sonuç almana, hadi darısı başıma. Benim şanssızlığım tüylerim sarı sarı baştan uyardılar yine de başladım. :/
Maalesef sarı tüylere tek çare iğneli diye biliyorum lazer açık renkleri görmüyor :/

Kizlar yuzunuzdeki ve gobek bolgenizdeki tuyleri lazer oncesi neyle kisaltiyorsunuz?Jilet yapmaya korkuyorum makasla kisaltsam olur mu?

Kizlar yuzunuzdeki ve gobek bolgenizdeki tuyleri lazer oncesi neyle kisaltiyorsunuz?Jilet yapmaya korkuyorum makasla kisaltsam olur mu?

Merhaba. Makasını kullanmamanı öneririm. Bir nevi kılını kesiyorsun, jilete yakın sonuçlar verebilir. Ayrıca göbek bölgesinde lazeri doktorlar tercih etmiyorlar. Yaşadım öğrendim ki hiç bir şeye yaramıyor. O bölgede bulunan kılların yeterince kalın olmadığı için istediğin sonuça ulaşamazsın. Şahsen karnımda bulunan tüyleri artık ağda ile alıyorum. Karınca yumurta yağsı kılları azaltıyor diyorlar. Denemekte fayda var fakat biraz sabırlı olmanız gerekir :)

ben lumeayı alalı bir aydan fazla oldu iki seans yaptım, ama burdan kullanıp da işe yaradı diyenlere bir sorum olacaktı cevap verirlerse cok sevinirim;
1- ışık atımı sırasında hiç bir tuyumu yakmıyor, salonlarda cıss diye yanar ve yandığı gözle görunurdu tüyün dışta kalan kısmının
2-tuylerde salonlarda dökulme oluyordu bir kaç gün sonra elinizle cektğiniz tuyler geliveriyodu elinize, burda cekiyorum uyguladıgım yere aynı gun ve dahi 10 gun sonra kökleri hala sağlam gelmiyor
3-paket bölgesinde hiççç etki yok gayet de etki göstereceği tarzda tenim beyaz kıllarda siyah ama banamısın demiyor en ufak bi hareket yok dökulme azalma vs

ya benim alet bozuk, ya ben yada bu işte bi yanlışlık var
7 yıl önce almıştım, aynı şeyleri yaşıyoruz, eğer geç çıksın istiyorsanız alın ama öyle kalıcı bir etkisi yok ve dökene kadar bayağı uğraşmanız lazım

İlk çıkan Philips Lumea ve sonrasında Braun kullandım. Cildim beyaz, tüylerim alt bacak açık kumral ve sarı karışımı, üst bacak tamamen sarı. Daha önce bir kaç kez lazer ve iğneli epilasyon denemem oldu. Lazer zaten tüyleri hiç görmedi. İğneli epilasyon ise deneme atışı yaptığımız yerlerde beyaz iz bıraktı.

Son çare ıpl denemek istemiştim. Sonuç şaşırtıcı ama 2017 den beri hala ayda bir atış yapıyorum ve hiç tüy çıkmadı şimdiye kadar. Yalnız ben traş bıçağı ile yıldızım barışmadığı için sir ağda yapıp sonra kullanıyordum. Philips 15 günde bir demesine rağmen ben her hafta kullandım ağda yaptığım için.

Koltuk altıma bir defa kullandım sadece tuhaf bir kokuya sebep olduğu için tekrar etmedim.

Genital bölgenin de sadece üst kısmında kullandım, orası en hızlı sonuç veren yerdi, sanırım daha güçlü ve nispeten koyu renk olduğu için daha çabuk işe yaradı.

Philipsden memnundum fakat çok yavaş bir cihazdı. Braun ile daha hızlı uygulama yapabiliyorum. Gerçi philips'in de hızlı modelleri çıktı. Velhasıl herhalde forumda bu cihazları en uzun süredir kullanan üyelerden biriyim. Tüyleri açık renk olup normal lazer ile çözüm bulamayanlar bir şans verebilir. Ben ummadığım bir sonuç aldım.

X