Pfaff kalıpları

Angjel

BiLMeM
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
4.514
73
45
Merhaba arkadaşlar pfaff kalıplarını bilenleriniz vardır. Bu kalıplardan annemin vardı .Kullanımı çok kolay ve her türlü giyecek dikimde rahatlıkla kullanınılan kalıplardı. Ancak biz elimde olan kalıpları kaybettik.
Sizden ricam bu kalıplara sahip olanlar bizlerle paylaşabilir mi? Ya da nereden temin edebileceğimiz konusunda bize yardımcı olur musunuz ?

Merhaba arkadaşlar pfaff kalıplarını bilenleriniz vardır. Bu kalıplardan annemin vardı .Kullanımı çok kolay ve her türlü giyecek dikimde rahatlıkla kullanınılan kalıplardı. Ancak biz elimde olan kalıpları kaybettik.
Sizden ricam bu kalıpla sahip olanlar bizlerle paylaşabilir mi? Ya da nereden temin edebileceğimiz konusunda bize yardımcı olur musunuz ?

Evet ,hatırladığım kadarıyla bu kalıpların ismi pfaff echel yada pfaff eschel olarak yalıyordu ...Bende dikiş dikmeyi bu kalıplarda öğrendim ve kaybettim fakat yıllardır almanyada dahil aradığım halde bulamadım bu kalıp takımından :/ Elinde olan paylaşabilir yada bulabilme konusunda yardım edebilirse bende minnettar olurum,ilgilenen arkadarıma şimdiden teşşekkür ederim.

merhaba kalıpları kullanma başlığı ararken gördüm yazdıklarınızı bende tüm kalıplar mevcut annemin eski kalıpları şimdi ben kullanmaya çalışıyorum iama artık kullanan olmadığı için annemin eski not defterlerinden anlamaya çalışıyorum

X