Bölgesel İncelme PEPPER JEL

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

burkisev

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2017
5
0
32
Merhaba bayanlar akşam gazetesinde bugün bölgesel incelme için slim lab pepper jel reklamı gördüm kullanan deneyen var mı ? ya etkisi var mı bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.. teşekkürler

ürün bu

upload_2017-6-15_12-16-8.png

Eklentiler

• upload_2017-6-15_12-15-43.png
    upload_2017-6-15_12-15-43.png
    160,2 KB · Görüntüleme: 145
ben aldım denemek için aşırı terleme yapıyor fakat hamile olduğu öğrendim brakmak zorunda kaldım yine de bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

ben orginal peppergel sitesinden sipariş verdim 6 kutu ama 150 lira paramı aldıkları halde ürünlerim gelmedi. resmen dolandırıldım. sakın orjinal diye güvenip almayın o siteden. n11 gittigidiyor çok güvenilir. faydasına gelince hiç olumsuz bi yorum okumadım. sonuçta acı yağ yakar. n11den bi kutu aldım deniycem bende.

1 haftadır kullanıyorum düzenli olarak. milim incelme yok. olumlu yorumlara bakarak almıştım oysaki.
ben orginal peppergel sitesinden sipariş verdim 6 kutu ama 150 lira paramı aldıkları halde ürünlerim gelmedi. resmen dolandırıldım. sakın orjinal diye güvenip almayın o siteden. n11 gittigidiyor çok güvenilir. faydasına gelince hiç olumsuz bi yorum okumadım. sonuçta acı yağ yakar. n11den bi kutu aldım deniycem bende.

X