Dudak Makyajı Pastel Daylong Ve New Well Mat Ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

boncuukgooz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2016
255
85
2017-04-06-15-05-20-211.jpg
Merhaba güzel hanimlar bu aralar mat rujlara taktım ve bildiğiniz uzere benimde işim makyaj üzerine Halk Egitim Merkezinde Makyaj Öğretmeniyim. Öğrencilerim için makyaj malzemesi gezerken biranda sosyete pazarında kylie ve new well mat rujlarini gördüm ve bayıldım kalıcılığı yaklaşık 6 saat gibi renkde solma olmuyor fakat bende yarattığı dezavantaj dudaklarim kuruydu ve hafif de kuruma oldu bu bendeki etkisi. Birde çokça adından bahsettiren Pastel Daylong likit mat ruj serisi ben sadece 20 si ile tanıştım ve çok beğendim yalnız bilindik magazalarda pek bulunmuyor ben Gratis de aradim yok ara sokaklardaki parfumeri ve kozmetikcilerde birde Rossmanlarda bulunuyor ama 20 numara fazla sattığı için 5 mağaza gezmem sonucunda buldum ve dikkat edin Rossman da satış gorevlileri ruj geldiğinde kendilerine ayırıyorlar bazı yerlerde isteğiniz üzerine getiriyor. Gelelim kalıcılığına sabah 8 de sürdüğüm Pastel 20 akşam 8 e kadar bozulmadan renginde solma olmadan ve en güzeli de dudağımık kurutmadan kalıcılığını korudu. Size tavsiyem ruju surun 2 saniye gibi bekleyip ince bir kat daha sürün tam rengini yakalıyorsunuz birde öğrencim de bulunan 12 numarasını denedim tam bir yaz rengi hos bir renge sahip birde numarasini hatirlamadigim vişne çürüğü rengi var tavsiye etmem annem ilk gördüğünde satanistlere benzemissin yavrum demisti :) sizlere tavsiyem bukadar :KK200:

dudagimdaki Pastel Daylong 12:KK200:

Pembe tonlarını ne rujda ne de farda kendime yakıştıramıyorum

Daha çok kahve tonları tercih ediyorum göz makyajımda
Böyle olunca rujda tercih edebileceğim renkler kısıtlanıyor
Pastel daylong 27 numaralı ruja sığınıyorum resmen
O kadar güzel ki :KK54:

Dudağımda kuruluk yapıyor bu yüzden sürmeden önce iyice nemlendiriyorum
Uzun süre tazelemeye gerek yok ancak pimpirikliyim ben
Yemekten önce silip sonra tekrar sürmeye uğraşıyorum

Pastel daylong nude tonları nasıl arkadaşlar? Bir kere denemiştim çizgi çizgi yapmıştı dudağımı.

X