Sivilceli Ciltler Parmağımda ki Çıban mı bilmiyorum yardım lütfeeen

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Tuba08

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2021
3
0
27
Arkadaşlar merhaba lütfen yardim edin.. 2 aydir parmağimda boyle birsey var.. Sağlık ocağına gittim çıbandir bu kuruturlar deyip cildiye doktoruna yonlendirdi.. cildiye doktoruna gittim gaz sıktı benim yapabileceğim bu kadar ortopediye gidip ameliyat olman lazim ama önermiyorum damara yakın yara dedi..
İlcede yaşıyorum.. Doktorlar bilmedi mi anlamadım.. bitkisel çok şey yaptim gecmedi.. Bunu yaşayan var mı ? Gectimi ? Ameliyat olmalımıyım ? lütfen yardım edin lütfennnn🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Eklentiler

• IMG_20211216_184703.jpg
    IMG_20211216_184703.jpg
    79,2 KB · Görüntüleme: 81
Arkadaşlar merhaba lütfen yardim edin.. 2 aydir parmağimda boyle birsey var.. Sağlık ocağına gittim çıbandir bu kuruturlar deyip cildiye doktoruna yonlendirdi.. cildiye doktoruna gittim gaz sıktı benim yapabileceğim bu kadar ortopediye gidip ameliyat olman lazim ama önermiyorum damara yakın yara dedi..
İlcede yaşıyorum.. Doktorlar bilmedi mi anlamadım.. bitkisel çok şey yaptim gecmedi.. Bunu yaşayan var mı ? Gectimi ? Ameliyat olmalımıyım ? lütfen yardım edin lütfennnn🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ameliyat denildiyse olunur ne var ki? 20 lik dişler de dil sinirlerinin cok yakinininda ama hemen herkes aldiriyor bir zarar gormeden.

20lik dis ameliyati olan cok insan var ve herkesin bilgisi az cok var hani bilindik birsey artık.. Ama bu elimdekine teshis konulmadı iyi huylu tümör baslangıcı diyende var çıban diyende var..Bilmedigim birsey icin hemen ameliyat olmak riskli degil mi ?. Benimle aynı sorunu yasayan birisi oLsaydı icim rahat ederdi.. enazindan bitkisel bir ilacı var mı yok mu öğrenmiş olurdum..

X