Çocuk Hastalıkları özofagus atrezisi ile savaşanlar

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
Benim gebelikte hiç birşey görülmedi. 5 doktordan geçtim. Bebeğim doğunca meme emip yutamayınca anlaşıldı özafagus olduğu. Sadece suyum sınırdaydı ama fazla da değildi.
Şuan bebeğiniz nasıl? Benimde suyum sınırdaydı ama hiç artmadı. Bizdede tükürüğünü yutamıyor. Bundan şüpheleniliyor ek kardiyovasküler anomalimizde var. Ozafagusun hangi tipiydi sizin ki acaba

Aynı benimki de doğdu tükürüğünü yutamıyordu. C tipi çıktı. Amelıyat oldu 35 gün sonra çıktı şimdi çok iyi 6 aylık. Ek anomaliler: sağ parmak bozukluğu,sakral gamze sizde neler var başka?
Siz de gebeyken bilmiyordunuz o zaman?

Aynı benimki de doğdu tükürüğünü yutamıyordu. C tipi çıktı. Amelıyat oldu 35 gün sonra çıktı şimdi çok iyi 6 aylık. Ek anomaliler: sağ parmak bozukluğu,sakral gamze sizde neler var başka?
özelde yazdım bakar mısınız

Hayır bilmiyordum ama doktorum şüpheleniyordu. Suyum 8 di. Hamilelikte hep aynı seviyede kaldı artmadı. Midesi de son ultrasonda büyümüştü. Double aortik ark anomalisi var.

X