Ovulasyon testi acilll

heni55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2024
3
0
28
Ovulasyon testimi yorumlarmısınız acil ?????

Eklentiler

• IMG_3606.jpeg
    IMG_3606.jpeg
    90,3 KB · Görüntüleme: 83
12'de yumurtlama 13'te çatlama olmuş, yumurtlama çatlama ve birkaç gün daha değerlendirebilirsiniz

12'de yumurtlama 13'te çatlama olmuş, yumurtlama çatlama ve birkaç gün daha değerlendirebilirsiniz
Benimkine de bakar mısınız? Bir de benim ne zaman yaparsam yapayım bu hep yoğun iki çift çizgi çıkıyor. Mesela üstte ki arkadaşın çok silikten yavaş yavaş en kıyıya gitmiş. Benim hep koyular ve piki görüyor biraz silikleşmiyor catladigini anlıyorum orda. Catladiktan iki gün sonra gene iki yoğun çizgi olmaya başlıyor? Hormonlarima baktırdım lh 10.2 çıkmıştı doktor herşey normalde dedi ama neden böyle

Eklentiler

• IMG_20240428_221125.jpg
    IMG_20240428_221125.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 42
Benimkine de bakar mısınız? Bir de benim ne zaman yaparsam yapayım bu hep yoğun iki çift çizgi çıkıyor. Mesela üstte ki arkadaşın çok silikten yavaş yavaş en kıyıya gitmiş. Benim hep koyular ve piki görüyor biraz silikleşmiyor catladigini anlıyorum orda. Catladiktan iki gün sonra gene iki yoğun çizgi olmaya başlıyor? Hormonlarima baktırdım lh 10.2 çıkmıştı doktor herşey normalde dedi ama neden böyle
Bilemedim maalesef sürekli koyu olması da normal değil ki, pcos vs yok herhalde sizde çıkmadı mı öyle bi şey?

Tabi. Fsh ve lh ınızın orantılı yüksek olması pcos hastası olduğunuzu gösterir ve gebeliğe engel olabilir. Benim lh 6 fsh 8 ona rağmen amh ım yuksek olduğu için pcos teşhisi konuldu.
Ama bana yüksek değil normal dedi her gören doktor bir daha gideyim en iyisi kafam karıştı iyice

Herkese merhaba ♥️ ben siteye şuanda üye oldum ama uzun zamandır takip ediyorum mesajlarınızı okuyorum..buradan çok fazla şey öğrendim ☺️ bana da yardımcı olabilir misiniz 🥲 ilk defa ovülasyon testi yaptım. Sat 18 nisan. 23 nisanda başladım. 36 yaşındayım 2 aydır korunmayı bıraktık. Testim sanki tam pik olmadan silinmeye başladı. Örnekleri gördüklerimde aşırı kırmızı gördüm hep bende böyle olmadı sizce çatlama olmuşmu ? Biraz uzun yazdım kusura bakmayın 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_5761.jpeg
    IMG_5761.jpeg
    150,7 KB · Görüntüleme: 22
Tekrar merhaba lütfen bilgisi olan yardımcı olabilir mi 🥲 testim tam pik olmadan silikleşmeye başladı 🙁 28 ve 29 nisanda yumurtlama belirtileri yaşadım ama pik olmadı sizce sebebi ne olabilir? Bir de 2 gündür kasıklarımda regl olacakmış gibi ağrı oluyor ama çok şiddetli değil hafif olarak beklenen adet tarihim 15 mayıs

Eklentiler

• IMG_5772.jpeg
    IMG_5772.jpeg
    131,1 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_5773.jpeg
    IMG_5773.jpeg
    148,5 KB · Görüntüleme: 18
X