Otacı Brunch

canım merhaba ben de düşünüyorum bu yöntemi eşimle birlikte.mantıklı geldi araştırdım netten ve aradım ben istanbulda yaşıyorum.bakırköyde bir şube buldum aradım gayet makul bir ücrette söylediler.valla bi gidip denemek lazım bence de.çok umutlutum valla.10 seans gerekiyormuş galiba.inşallah işe yarar.senin nasıl gidiyo.devam ediyormusun.memnunmusun.bu arada 2 ila 10 cm arasında incelme diyorpeki kilo olarak ne kadar verdiriyor acaba.bilgin var mı.şimdiden teşekkürler.zemuszemus

arkadaşım bana özel mesajla fiyat ve adres bilgisi verebilir misin lütfennnn beilm 80 cm eyvahedigeldismile

arkadaşım bana özel mesajla fiyat ve adres bilgisi verebilir misin lütfennnn beilm 80 cm eyvahedigeldismile
Ruu merhaba bakırköydeki yerle bende görüştüm aynı zamanda solaryum salonu.Sen gittinmi ben sadece telefondan sordum şu an istanbulda en uygun fiyata yapan yer orası .Ben çok araştırdım.Eximia sitesinde var telefonları.Gittiysen paylaşırmısın merak içinde bekliyorum.vereliniortak

sevinç 5 arkadaşım acaba ankarada hangi merkeze devam ediyorsunuz ve ne kadar ücret veriyorsunuz acaba cevaplayabilir misiniz?

slm arkadaşlar çayla çöple uğraşılmaz dünyadan haberiniz yok sanırım yeni bir cihaz var adı eximia ben ikinci seanstayım ilk seansımda 4 cm belden gitti inanılmaz ama mucize bir cihaz bir arkadaşım gazetede görmüş seren serengilin bu cihazla zayıfladığını söyledi bende inanmadım ama gerçekten 4 cm ilk senasta gitti ve bence bir araştırın gerçekten zayıflamak istiyorsanız acı yok vakit kaybı yok tek kelimeyle müthiş eximia üzerine başka cihaz yok ....opuyorumnanaktan

ılk msj ve cıhaz adı ılgınc geldı bana.. reklamlarrr mı benmı paranoya yapıyorum :)

maalesef nezamandır bende nereye gittiğiysem baktım yok,internette de yok otacının sitesinde de bir arkadaş Psyllium Husks fiber ( karnıyarıkotu lifi ) gibi bi diyet lifinden bahsetmiş onu araştırıyorum ben bakalım deli gibi iştahım açıldı baharla birlikte cokacimcoook

X