Örnek çift Ebru Şallı ve Harun Tan boşandı

bulca

Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez.Mevlana
Pro Üye
28 Ocak 2009
33.249
52.861
[h=2]Magazin dünyasında evlilikleri parmakla gösterilen bir çift daha yollarını ayırdı.[/h]

Ünlüler dünyasında sürpriz bir boşanma yaşandı. 2002 yılında işadamı Harun Tan ile dünyaevine giren ve bu evliliğinden 2 oğlu olan Ebru Şallı, sessiz sedasız boşandı. Önceki gün Gaziosmanpaşa Adliyesi'ndeki davaya avukatlarıyla katılan çiftin 11 yıllık evliliği, tek celsede bitti.
[h=4]ÇOCUKLARI PAYLAŞTILAR[/h]Birbirlerinden maddi ve manevi talepleri olmayan Ebru Şallı ile Harun Tan, oğulları Pars ile Beren'in velayetini de eşit olarak paylaştı. Beren babaya Pars'ın velayeti ise anneye verildi. Şallı ile işadamı Harun Tan'ın gizlice boşandıklarının ortaya çıkması herkesi şaşırttı. Çiftin boşanmalarında Harun Tan'ın iş hayatında yaşadığı sorunlar ve YKM'den ayrılmasının etkili olduğu iddia ediliyor.

Kaynak:Örnek çift Ebru Şallı ve Harun Tan boşandı en son haber

dışardan bakınca çok mutlu görünüyorlardı. hiçbir şey göründüğü gibi değilmiş demekki. hayırlısı olsun.

zaten sanatcıların çoğu evliliği oyuncak hale getirdiler...5-10 defa kına gecesi mi dersin gelinlik mi dersin...bence bunlar hiç evlenmesin..sürekli mahkemeyi meşgul ediyorlar...ne varsa eskilerde..onlar daha evliliğin kıymetini biliyorlar..

hiç şaşırmadım, çünkü hayatımda daha hiç kusursuz bir çift görmedim
kusurları saklayanları gördüm sadece.

şaşırdım
gecmıste kocam oglumdan once gelır demıstı
o buyuk cocugunuda babaya verdı

beklemediğim bi ayrılıktı, şaşırdım
ama hayat da herşey olabiliyor diye düşününce normal yani.

eninde sonunda bitiyor bunların evliliği

sırada demet şener var

ben hep biraz hasetle bakmışımdır zaten kendisine demet akalının yuvasını bozdu diye

Önce kocam dedi.Eee hani şimdi koca ?

Daha yeni röportajlarda ne kadar ideal bir çift olduklarını anlatıp duruyordu.
Ben bu tür açıklamaların,diğer çiftlere kötü örnek olduğunu düşünüyorum.
Okuyanlar,biz neden böyle değiliz,bak onlar ne kadar mutlular diyorlar.
Ama aslında onların da öyle olmadığını bilmiyorlar.

Zaten Ebru Şallı'nın hep bişeyler sakladığını görüyordum. Abartılı bir mutlulukları vardı bence. Mutlu taklidi yapıyodu gibime geliyordu. Neyse yine de Allah kimseye boşanma yaşatmasın herkes mutlu olsun diyelim:)

Önce kocam dedi.Eee hani şimdi koca ?

Daha yeni röportajlarda ne kadar ideal bir çift olduklarını anlatıp duruyordu.
Ben bu tür açıklamaların,diğer çiftlere kötü örnek olduğunu düşünüyorum.
Okuyanlar,biz neden böyle değiliz,bak onlar ne kadar mutlular diyorlar.
Ama aslında onların da öyle olmadığını bilmiyorlar.

Aynen.. Birde surekli ayni laflar, biz hala ilk gunku gibi asigiz falan filan, 10 senede askmi kalir? Ask dedigin birkac ay, bilemedin bir sene. Heyecan bitince bikac sene dayaniyorlar sonrada bosaniyorlar, bu kadar basit. Hayir yani, anlamadigim, sanki yeni birini bulunca onlada olan heyecan eninde sonunda bitmeyecekmi?..

X