Oriflame Üye Oldum

Ayten Turkoglu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2018
1
0
42
Merhaba Arkadaşlar,

Ben yıllardır oriflame ürünlerini kullanmaktaydım. Bir akrabam aracılığı ile üye olduğumda hiç bir üyelik ücreti olmada, sipariş verme zorunluluğu bulunmadan kendi ihityaçlarımı baya indirimli olarak alabileceğimi öğrendim. Hiç beklemediğim bir şekilde ev kadınlığından iş kadınlığına doğru gidiyorum. kendi arkadaşlarımda ücretsiz üye oldular ve kendi ihtiyaçlarını aldılar. Şimdi onlar kendi alışverişlerini yapıyor bende kazanıyorum onlarda indirimli alarak kazanıyor ayrıca onlarında artık üyeleri var. Ekibim büyüdükçe daha çok kazanıyorum. Sizlerle açıkça paylaşmak istedim. Bence her kadın bu fırsatı değerlendirir. Kendim için özel harcayabileceğim bir bütçem ve çocuklarıma dilediğim gibi kullanabileceğim bir param oluyor. Bu arada bir sürü yeni arkadaşım ve sosyal hayatım oldu. Bu konuda bilgi almak oriflame nasıl üye olacağınızı veya indirimlerden hediyelerden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek isterseniz severek anlatabilirim.
bana mesaj atarsanız size geri dönüş yapabilirim. İsterseniz direk arayabilirsiniz.

Reklam/Satış, üye toplamak, alt kadro oluşturmak, referans numarası, link vb yasaktır.

X