Güneş Kremleri Organik/Mineral güneş koruyucular

Güneş kremleri, bronzlaşma

Dilara Cevik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
4
0
48
Organik yada Mineral güneş koruyucu, piyasada çok fazla güvenilir ürün yok,özellikle ithal olanları inceledim,güvenebileceğim 1-2 marka buldum.İçeriklerini incelemekle kalmayıp almış olduğu sertifikalarıda araştırdım,1 tane marka çok dikkatimi çekti,isim vermek istemiyorum.Sizlerin tercih ettiği benim gözümden kaçan ürün varsa bilgi sahibi olmak isterim,organik,güneş koruyucu yorumlarınızı beklerim.

Bende oğluma alcam alphanova markasını bir araştırın dedim organik ve mineral
merhaba,henüz yeniyim burada,incelediğim markalardan birisi buydu,fakat içeriğindeki,Aluminyum Hidroksit, Parfüm, Sodyum, Alumina,Sodyum Anistat, Benzil Benzoat, Benzil Salisilat, Sitrik Asit den dolayı uzaklaştım,doğala yakın ama mineral yada tam anlamıyla organik olmadığını gördüm. Shoosha marka güneş koruyucu idi diğer incelediğim marka,bir inceleyin derim,tamamiyle güven verdi bana,

Ben mustela alcam 6 Aydan büyükler içimin uygun fiyatlı zaten denize girerken kullanacak

Ben mustela alcam 6 Aydan büyükler içimin uygun fiyatlı zaten denize girerken kullanacak
mustela eski bir marka,ilk çocuğuma kullanmıştım,açıkcası içim rahat etmedi,bebeklerin cildi daha geçirgen oluyor,o yüzden organik ve mineral olması açısından shoosha nın bebekler için olanını alacağım,doulamın söylediği gibi, organik olmayan zararlı petrokimya içeren ürünlerin olumsuz etkileri daha sonra çocuklarda solunum ve deri hastalıkları olarak ortaya çıkıyor,şimdi oğlanda sürekli deri döküntüsü yaşıyoruz,sebebini bulamıyoruz,o yüzden organik ve usda sertifikalı ürünlere yöneldiğimi söyleyebilirim.Sırf bir ürün iyi reklam yapıyor diye kullanmam açıkcası,problem yaşayan birisi olarak söylüyorum,içeriklerine iyice bakın reklam görsellerindekiler kadar masum olmuyorlar maalesef.

mustela eski bir marka,ilk çocuğuma kullanmıştım,açıkcası içim rahat etmedi,bebeklerin cildi daha geçirgen oluyor,o yüzden organik ve mineral olması açısından shoosha nın bebekler için olanını alacağım,doulamın söylediği gibi, organik olmayan zararlı petrokimya içeren ürünlerin olumsuz etkileri daha sonra çocuklarda solunum ve deri hastalıkları olarak ortaya çıkıyor,şimdi oğlanda sürekli deri döküntüsü yaşıyoruz,sebebini bulamıyoruz,o yüzden organik ve usda sertifikalı ürünlere yöneldiğimi söyleyebilirim.Sırf bir ürün iyi reklam yapıyor diye kullanmam açıkcası,problem yaşayan birisi olarak söylüyorum,içeriklerine iyice bakın reklam görsellerindekiler kadar masum olmuyorlar maalesef.
Ben zaten sadece denize girerken 1 hafta kullancam onun dışında vücuduna bişey sürmeyi düşünmüyorum d vit almadı lazım kemik gelişimi için güneşten şapka ve inçe kıyafetlerle korumak daha mantıklı geçmiş olsun size şuanocuklar çok alerjik gerçekten

bence bu ürünü bi inceleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
X