Organik makyaj malzemesi

Sutvekurabiye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
146
257
selam arkadaşlar konum doğru yerdemi bilmiyorum ama ben hayvan deneylerine karşı olduğum için vegan yada hayvan dostu makyaj malzemeleri kullanmaya çalışıyorum. Ama ülkemizde çok fazla çeşit yok eger bildiğiniz kullandığınız varsa yazarmisiniz?

Doal makyaj ya da doal kozmetik diye bir instagram hesabi var. Kakao gibi organik besinlerle makyaj malzemeleri uretiyor. Ama hayvanlarla test yapan sadece makyaj sektoru degil ki. Tuvalet kagitlari deterjanlar ilaclar bakim malzemeleri bunlar da test uyguluyor. Eyup sabri tuncer, dalan d'olive test yapmıyor sabun konusunda. Sanirim watsonsta incepto diye bir marka var hindistancevizli şampuanları var o da test yapmiyor. Aklima geldikce yazacagim su an bunlar geldi.

Doal makyaj ya da doal kozmetik diye bir instagram hesabi var. Kakao gibi organik besinlerle makyaj malzemeleri uretiyor. Ama hayvanlarla test yapan sadece makyaj sektoru degil ki. Tuvalet kagitlari deterjanlar ilaclar bakim malzemeleri bunlar da test uyguluyor. Eyup sabri tuncer, dalan d'olive test yapmıyor sabun konusunda. Sanirim watsonsta incepto diye bir marka var hindistancevizli şampuanları var o da test yapmiyor. Aklima geldikce yazacagim su an bunlar geldi.
Rossmandaki domol markasi, a101deki viking markasi, bingo renkli camasie deterjani, şoktaki mintaxlar bunlar vegan.

Teşekkür ederim arkadaşlar dediğiniz markaları arastiracagim başka önerileriniz olursa yazarsanız sevinirim. :dua:

Bu arada benim bildiklerim
Makyajda
Inglot ,sleek , gratisin kendi markasi beaulis , nyx, bodyshop yapmıyor
Unlieverde hayvan deneyi yapmayı bıraktığını açıklamıştı eger yalnis hatırlamıyorsam

Bu arada benim bildiklerim
Makyajda
Inglot ,sleek , gratisin kendi markasi beaulis , nyx, bodyshop yapmıyor
Unlieverde hayvan deneyi yapmayı bıraktığını açıklamıştı eger yalnis hatırlamıyorsam
Vegan hesaplar onerebilirim sana. Instagramda veganoteacher youtube da buket d pek makyaj paylasmiyor bunlar ama onerileri olur illa ki

aslında çok ince düşünce. çok sevindim böyle düşünmenize. güzel görünmek için canlıların fade edilmesi korkunç gerçekten. ben de bu konuyu ciddiye alacağım teşekkürler bu güzel paylaşım için

X