Organik hindistan cevizi yağının bebek üzerinde kullanımı

Elif onat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2019
2
0
29
Yaz ayında bebegimin cildine, organik hindistan cevizi yağı kullanmak istiyorum. Bu kadar yağlı bir ürünü sıcaklarda sürmek bebegimin cildini kötü etkilermi.? Kullanıp deneyimleyen varmı aranızda?
2251504

Yaz ayında bebegimin cildine, organik hindistan cevizi yağı kullanmak istiyorum. Bu kadar yağlı bir ürünü sıcaklarda sürmek bebegimin cildini kötü etkilermi.? Kullanıp deneyimleyen varmı aranızda?Eki Görüntüle 2251504
Kızımın pişiği için kullanmıştım başka bir markanınkini. Siz ne için kullanacaksınız bilemedim ama sıcakta nasıl olur ki? Açıkçası ben knedim rahatsız olurdum.

Kızımın pişiği için kullanmıştım başka bir markanınkini. Siz ne için kullanacaksınız bilemedim ama sıcakta nasıl olur ki? Açıkçası ben knedim rahatsız olurdum.
Banyodan sonra vücudu için kullanmak istiyorum ama hemen emilebilen birşey mi yoksa Yağlı yağlı mı kalıyor. Eğer vücudu hemen emerse sorun olmaz sanırım yazın. Fakat yağlı birakirsa dediğiniz gibi rahatsız eder.

Banyodan sonra vücudu için kullanmak istiyorum ama hemen emilebilen birşey mi yoksa Yağlı yağlı mı kalıyor. Eğer vücudu hemen emerse sorun olmaz sanırım yazın. Fakat yağlı birakirsa dediğiniz gibi rahatsız eder.
yüzüme birkaç kez sürmüştüm tabi ben bakım için olduğundan bol bol sürdüm. Emmedi. Olmazsa alın, kendinizde deneyin baktınız oldu bebeğinizde de kullanırsınız. Şahsi fikrimi sorarsanız, ben kızıma losyon, krem, yağ hiçbir şey kullanmadım, kendi vücudu kendi değerlerini korur mantığıyla. Yinede karar sizin :)

X