oralden zevk alamadım

mesklokla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
6
1
19
merhaba ben1.5 yıldır vibratör işlevini gören bi masaj aletiyle mast yapıyodum artık elimle yaparken zevk alamadığımı ya da uzun sürdüğünü fark etmiştim zaten ama geçen gün sevgilimle ilk defa seviştik seks gerçekleşmedi ama ben o oral yaparken zevkten çok klitorisimde ağrı hissettim. ne yapmalıyım o aleti kullanmayı bıraktım ne kadar zamana düzelir acaba başına gelen var mı :KK43:

Cihazların çok güçlü titreşimleri var. Elinizle yapmanizi engellemiş olmasini anliyorum ancak oral çok daha farkli bir şey. Oral bana fizikselden çok zihinsel bir zevk veriyor. Kelimelere dökemeyecegim bir şey. Bu yüzden oraldan hiç zevk almamış olmayı partner kaynaklı olarak yorumluyorum.

Cihazların çok güçlü titreşimleri var. Elinizle yapmanizi engellemiş olmasini anliyorum ancak oral çok daha farkli bir şey. Oral bana fizikselden çok zihinsel bir zevk veriyor. Kelimelere dökemeyecegim bir şey. Bu yüzden oraldan hiç zevk almamış olmayı partner kaynaklı olarak yorumluyorum.

En mantıklı yaklaşım ve yorum. :KK74:

merhaba ben1.5 yıldır vibratör işlevini gören bi masaj aletiyle mast yapıyodum artık elimle yaparken zevk alamadığımı ya da uzun sürdüğünü fark etmiştim zaten ama geçen gün sevgilimle ilk defa seviştik seks gerçekleşmedi ama ben o oral yaparken zevkten çok klitorisimde ağrı hissettim. ne yapmalıyım o aleti kullanmayı bıraktım ne kadar zamana düzelir acaba başına gelen var mı :KK43:
Sen uzun süre kullandığın için dil tatmin etmiş olmuyor artık ne kadar sürer meçhul tabi ama bir süre sonra düzelir

Masaj aletinin titreşimi çok yüksek ama oralla tatmin olmamanızın bununla ilgisi olduğundan emin değilim. Bir süre masturbasyonu tümden bıraksanız özlemiş olacağınızdan orgazm ihtimaliniz artar diye düşünüyorum

Sonuçta 1,5 yıllık bir alışkanlık var.Vibratörü bırakın zamanla normale dönersin.Ağrı olayıda muhtemelen vibratördeki titreşim
klitorisi çok hassaslaştırmıştır zamanla düzelir

Bençe vibrator kulandığınız için onun verdigi hissi başkasından alamaman cok normall, o acı fallan dedigin geçer 1,5 yıll vibrator kulanmakta ne bilim 😁

Bence sevgilinizin kabiliyeti iyi değil ağrı bastırınca oluyor klitoriste. Ya da dişi falan değince. Birde mastürbasyonu bırakın ve alet hiç kullanmayın. Biraz zaman alır ama sonra siz arzularsınız yapılmasını 🥳

doktora gidin yara olmuş olabilir. benim eşim de eliyle beni tatmin etmeye calistiği zamanlarda ağrı oluyor 1-2 güne geciyor tekrarlamdığı sürece. ama dediğim gibi önce bir doktora görünün ki ilerleyip rahme veya yumurtalıklara zarar vermesin.

X