Öpücük hastalığı stresi yaşayan var mı benim gibi? (enfeksiyöz mononükleoz)

Ben de aynı durumdayım, oglum 5 yaşında, yaz tatilindeyiz, okula bile gitmiyor, nasıl aldık bılmıyorum, kan degerlerımız hala düzelmedi, 10 gündür hastanede yatıyoruz serum yiyoruz, tedavısı de yok, sadece sıvı veriyorlar, cok korkuyorum, lütfen bana da bu ebv virüsü ile ilgili cevap yazar mısınız, doktorlar da cok bır sey bılmıyor bu hastalıkla ılgılı bence, 10 günde teşhisi zor koydular
Şu an durumunuz nedir benim oğlumda 2 sene önce geçirdi takipliydik takibi bıraktık ama lenflerimiz inmedi hala sizde lenf bezi büyümesi oldumu benimde korkum Allah korusu. Kötü hastalığa çevirmesi

O hastalığı ben geçen sene 28 yaşında oldum. Doktor dedi herkes küçük çocukken bebekken oluyor sen nasıl 28 sene olmadın diyip şaşırmıştı. O sene çok sık hastalanmıştım bu arada.
Peki lenf bezleriniz sismiydi ? Bnde 29 yasindayim . 6 aydir lenf bezlerim sis inmiyorlarb. Ebv cikti kanda ama eski yaziyor

O hastalığa 20 yaşımda yakalandım.. ve 3 hafta kendime gelememistim zor kendime geldim.. çok çabuk yoruluyordum kemiklerim kaslarım ağrıyordu dalagim büyüdü karaciğer değerleri berbat lenf bezlerim sişmisti.. asıl olaya gelelim aradan 5 sene geçti hamile kaldım ve kan degerlerimde enfeksiyon geçiriyorum gözüktü bebegim Allah korusun engelli olabilirdi..bunun için avidite testi yapıldı ve coook önceden geçirdiğim ortaya çıktı siz siz olun yurt yemekhanesi olsun disarda yemek yerken dikkat edin bir kere geçirdim çok kötü bir şekilde geçirdim ama bir daha da geçirmem çünkü yuksek bağışıklık kazandım
Merhaba peki lenf bezleriniz sismismiydi ? Simdi nasilsiniz ? Bnde ebv pozitif ama yeni degilmis ne zmn bilmiyorum . 6 aydir var lenf bezlerim heryerimde . Yeni kan tahlili yaptirdi doktor

X