Çene Estetiği Op Dr Ali Mezdeği

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Dilek ada

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2015
99
10
47
Merhaba arkadaşlar Çene yapısı bozuk olan arkadaşlar ile paylaşmak istedim 1 sene önce Ali Mezdeği nin Nişantaşı'nda ki muhayehanesi ne Çene yapımdaki görüntü bozukluğundan dolayı gittim Ali bey muayene sonucunda çenemde Kapanış bozukluğu OLDUĞUNU ve tel tedavisi görmem gerektiğini söyledi ve yine kendi ekibinden olan ortodontis Onul Ünel Beye yönlendirdi 9 Aylık tel tedavisi sonucunda 30 Ocak tarihinde çift Çene ameliyat-ı oldum tabiki ameliyata gelen süreç içersinde gerek Ali bey gerekse Onul bey o kadar ilgili ve yakın Davranışları beni ameliyata pisikolojij olarakta çok iyi hazırladı ameliyatım çok iyi geçti Ali bey o kadar mükemmel bir doktorki ameliyat sonrası yaşayacaklarımı bana ve aileme tek tek Anlattı yaklaşımı o kadar içten ve sıcakki ameliyat sonrasında da sürekli ilgiliydi bir süre yeme zorluğu çektim fakat sonuç o kadar mükemmelki aynaya her baktığımda Ali Beye teşekkür ediyorum şuan tel tedavim devam ediyor ay sonunda Ali beye burun estetiği yaptıracağım herşey için çok teşekkür ediyorum ALi MEZDEĞI

Merhaba arkadaşlar Çene yapısı bozuk olan arkadaşlar ile paylaşmak istedim 1 sene önce Ali Mezdeği nin Nişantaşı'nda ki muhayehanesi ne Çene yapımdaki görüntü bozukluğundan dolayı gittim Ali bey muayene sonucunda çenemde Kapanış bozukluğu OLDUĞUNU ve tel tedavisi görmem gerektiğini söyledi ve yine kendi ekibinden olan ortodontis Onul Ünel Beye yönlendirdi 9 Aylık tel tedavisi sonucunda 30 Ocak tarihinde çift Çene ameliyat-ı oldum tabiki ameliyata gelen süreç içersinde gerek Ali bey gerekse Onul bey o kadar ilgili ve yakın Davranışları beni ameliyata pisikolojij olarakta çok iyi hazırladı ameliyatım çok iyi geçti Ali bey o kadar mükemmel bir doktorki ameliyat sonrası yaşayacaklarımı bana ve aileme tek tek Anlattı yaklaşımı o kadar içten ve sıcakki ameliyat sonrasında da sürekli ilgiliydi bir süre yeme zorluğu çektim fakat sonuç o kadar mükemmelki aynaya her baktığımda Ali Beye teşekkür ediyorum şuan tel tedavim devam ediyor ay sonunda Ali beye burun estetiği yaptıracağım herşey için çok teşekkür ediyorum ALi MEZDEĞI

ada, post: 41653231, member: 686633"]Merhaba arkadaşlar Çene yapısı bozuk olan arkadaşlar ile paylaşmak istedim 1 sene önce Ali Mezdeği nin Nişantaşı'nda ki muhayehanesi ne Çene yapımdaki görüntü bozukluğundan dolayı gittim Ali bey muayene sonucunda çenemde Kapanış bozukluğu OLDUĞUNU ve tel tedavisi görmem gerektiğini söyledi ve yine kendi ekibinden olan ortodontis Onul Ünel Beye yönlendirdi 9 Aylık tel tedavisi sonucunda 30 Ocak tarihinde çift Çene ameliyat-ı oldum tabiki ameliyata gelen süreç içersinde gerek Ali bey gerekse Onul bey o kadar ilgili ve yakın Davranışları beni ameliyata pisikolojij olarakta çok iyi hazırladı ameliyatım çok iyi geçti Ali bey o kadar mükemmel bir doktorki ameliyat sonrası yaşayacaklarımı bana ve aileme tek tek Anlattı yaklaşımı o kadar içten ve sıcakki ameliyat sonrasında da sürekli ilgiliydi bir süre yeme zorluğu çektim fakat sonuç o kadar mükemmelki aynaya her baktığımda Ali Beye teşekkür ediyorum şuan tel tedavim devam ediyor ay sonunda Ali beye burun estetiği yaptıracağım herşey için çok teşekkür ediyorum ALi MEZDEĞI[/QUOTE]
Amelyatn için

İyi akşamlar Dilek hanım ben de çene ameliyatı olmayı düşünüyorum Ali beyi araştırırken yorumunuza denk geldim.sakıncası yoksa ameliyat ücretini vs öğrenebilir miyim?bir de ameliyattan ne kadar bir süre sonra toparlanabildiniz

X