Online gratis rezaleti

Rownmeredith

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2021
4
2
24
Merhaba güzel insanlar. Geçen çoğumuzun bildiği üzere Gratis online olarak çok büyük bir indirim yaptı sitesine özel. Ben de çoğumuz gibi bir sürü ürün aldım indirimden. Öncelikle yaptığım sipariş eksik geldi, 2 ürünüm iade sürecine girdi stoklarda kalmadığı için. Bu durumu aramasam haber bile etmeye zahmet duymadılar. Daha sonrasında gelen ürünleri incelerken aldığım dudak kaleminin içinin değiştirildiğini, yerine farklı bir malzeme konulduğunu gördüm. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumdan şikayetçi oldum ve tek yapabilecekleri benim gidip iade edebileceğimi söylemek oldu. Hem istediğim, parasını ödediğim ürüne ulaşamıyorum? Hem de kendi hataları ayıpları yüzünden müşterileri uğraştırıyorlar. Değiştirilen ürünü şöyle buraya koyuyorum;
86E4450A-622C-4A63-AFBC-8CF7D3885F78.jpeg
48832C39-BBB4-4891-8984-E6608BA3C227.jpeg

Merhaba güzel insanlar. Geçen çoğumuzun bildiği üzere Gratis online olarak çok büyük bir indirim yaptı sitesine özel. Ben de çoğumuz gibi bir sürü ürün aldım indirimden. Öncelikle yaptığım sipariş eksik geldi, 2 ürünüm iade sürecine girdi stoklarda kalmadığı için. Bu durumu aramasam haber bile etmeye zahmet duymadılar. Daha sonrasında gelen ürünleri incelerken aldığım dudak kaleminin içinin değiştirildiğini, yerine farklı bir malzeme konulduğunu gördüm. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp durumdan şikayetçi oldum ve tek yapabilecekleri benim gidip iade edebileceğimi söylemek oldu. Hem istediğim, parasını ödediğim ürüne ulaşamıyorum? Hem de kendi hataları ayıpları yüzünden müşterileri uğraştırıyorlar. Değiştirilen ürünü şöyle buraya koyuyorum; Eki Görüntüle 2801121 Eki Görüntüle 2801122
Ayrıca corona döneminde üründe böyle bir değiştirilme yapılması beni daha da çok rahatsız etti. Kim bilir kimin eli değiyor. İnsanları bu tarz kandırmaya çalışmaları çok adice ve çok ayıp.

belki onlara defolu gelmiştir. bilemedim.
ama müşteri hizmetlerinin üslubu kötüyse kesinlikle şikayetvar.com vb yerlere yazın.

Çok ilginç ya. Üretim hatası olabilir mi acaba?
Hayır. Ürün bizzat açılıp içine farklı bir ürün yerleştirilmiş maalesef. Görmediğimiz şeyler değil bunlar. Mağazada yaşandığı zaman defolu ürün yerine defosu olmayan ürünü tercih ediyoruz fakat online alışverişte böyle bir şey söz konusu değil. Gratis’in bu konuda daha özenli davranması gerekir. Defolu ürün satmak bir nevi dolandırıcılık. Sırf iki kuruş kar etmek amacıyla insanlara bozuk, defolu mal satmak markanın ayıbı. Defolu ürünler satılamaz özellikle yüzümüze sürdüğümüz bir şey ise.

belki onlara defolu gelmiştir. bilemedim.
ama müşteri hizmetlerinin üslubu kötüyse kesinlikle şikayetvar.com vb yerlere yazın.
Müşteri hizmetlerinin bu kusurda herhangi bir kabahati yok fakat telafi etmek de yine onların elinde. Bu tarz yapılan yanlışlarda müşterinin hiçbir alakası olmadan madur edilmesi firmanın adını lekeler. Müşterileri memnun etmek için müşteriye ürünü iade edebileceğini söylemeleri pek bir şey değiştirmiyor. Dediğiniz siteye bizzat baktım ve benim gibi madur edilmiş çok fazla müşteri gördüm. Gerçekten çok yazık. Gratis gibi bir markanın müşteri memnuniyetinden böylesine eksik olduğunu bilmiyordum.

X