Gelinbaşı ve Gelin Tacı önerilerinize ihtiyacım var

1cilek1karamel

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2012
1.111
146
Kizlar sizlerden cok acil dugunum icin Istanbulda sac ve makyaj yaptirabilecegim bir yer onerisi rica ediyorum.Mac calisani makyozleri cok begeniyorum mesela ama serbest calisan pek bulamadim.Sizlerin tavsiye edebilecegi biri var mi?

Mune hanim kisa bir sureligine konuyu tasimazsaniz cok sevinirim cok az sürem kaldi acil tavsiyelere ihtiyacim var :KK64:

Hasan yoldaşda yaptırdım tüm düğün işlemimi memnundum

Geçenlerde bostancıda konak kuaför var orada bir makyaj yaptırdım Beklediğimden çok daha iyiydi mac ve kryolan kullanıyorlar

instagramdan baksan bence daha yararlı olur, genelde yaptıkları işleri de paylaşıyorlar, kullandıkları malzemeleri falan görüyorsun bence güzel bir kaynak

instagramdan baksan bence daha yararlı olur, genelde yaptıkları işleri de paylaşıyorlar, kullandıkları malzemeleri falan görüyorsun bence güzel bir kaynak
evet genelde oraya bakiyorum ama efekt oynama vs. yapiyorlar mi onu anlayamiyorum malum artik makyaj programlari falan oldugundan gercek hallerimi diye kestiremiyorum o yuzden buradan verilen isimlere bakmak istedim.

X