Onemore bantları kanseri yenebilir mi?

hayat bitti

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2023
110
29
33
Bugün bir tanıdığım bahsetti onemore bantları kullanıp kanseri geriletenler olabiliyormuş. Babacığım mide kanseri tedavisi gördüğü için her türlü umut verici bilgiyi araştırıyorum. Bazen inanamiyorum ama inanmak istiyorum. Hiç tanık oldunuz mu böyle bir duruma acaba?

Yani şöyle şekerim, tümörleşmiş hücreler mide tarafında, deriya takılan bir bandın herhangi bir şekilde oraya nüfuz etmesi çok zor. Doktor ne dedi? Doktorun önerdiği tedaviyi takip edin, sabırlı olun. Kanser tedavisi kolay değil, sabır ve zaman gerekiyor. Acil şifalar dilerim umarım tez zamanda kuetulursunuz.

Yani şöyle şekerim, tümörleşmiş hücreler mide tarafında, deriya takılan bir bandın herhangi bir şekilde oraya nüfuz etmesi çok zor. Doktor ne dedi? Doktorun önerdiği tedaviyi takip edin, sabırlı olun. Kanser tedavisi kolay değil, sabır ve zaman gerekiyor. Acil şifalar dilerim umarım tez zamanda kuetulursunuz.
4 kez kemo sonra ameliyat sonra 4 kür kemo daha. Şu an devam ediyor her nekadar içim gitsede mecbur
Ama alternatif tıp ve bitkisel e inaniyorum. Bence fayda gören var

4 kez kemo sonra ameliyat sonra 4 kür kemo daha. Şu an devam ediyor her nekadar içim gitsede mecbur
Ama alternatif tıp ve bitkisel e inaniyorum. Bence fayda gören var

Konu mide olunca zaten hasarlı bir organa bitki mitki bişey yapmasanız mı?
ağrı kesici bantın nasıl bir etkisi olabilir kanserli hücreye
Bence doktorun dediklerinden şaşmayın

merhabalar, bizde aynı süreçlerden geçtik. önerebileceğim çok iyi bir doktor var arkadşlar. yardımcı olmak isterim bana mesaj atabilirsiniz.

X