Saç Rengi ve Saç Boyama Ombreli saçlarımın uzadıktan sonra üstleri de sarı olsun diye açılınca yandı.

Bestemnur

Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2020
113
105
33
Hanımlar memleketten uzaktayım bulunduğum yerde bir kuaföre gittim. Amaç ombreli saçım uzadı üst taraflara doğru işlemi yaymaktı. Ama kuaför saçımı normal açtı daha önce açılan yerin yanında üstü turuncu kaldı. Eve geldim tekrar kendim kutu sarı boya uyguladım turunculuklara ama nafile. Bu sırada mor şampuan da yapınca alt eski ombreler gri üstler turuncu oldu. Kendi kuaförümü aradım hepsini griye boyayım diye olur dedi bu sefer de yeşil oldu. Dün en son kriz geçirerek gittim yoğun yakut kızılına boyadım. Ama saçımın yanık yerleri resmen tutmuyor pembe gibi. Ne yapacağımı şaştım. Yanıklar için keratin serum sipariş verdim. Boya tekrar ettikçe her yeri eşit tutmaya başlar mi? Tavsiyeleriniz neler

Benimde şuanda yapmak istediğim buydu korktum valla şuan okuyunca kalçama kadar saclarim ombre yaptırmıştım aktı baya dipleri nasıl yapsam diye delice dusunuyorum 😮

Benimde şuanda yapmak istediğim buydu korktum valla şuan okuyunca kalçama kadar saclarim ombre yaptırmıştım aktı baya dipleri nasıl yapsam diye delice dusunuyorum 😮
Mümkünse önceden kim yaptıysa ombrenizi o kişi yapsın. Saçlarım mahvoldu benim. Ya da uzunluğunu çok etkilemeyecekse ombreli kısmınızı kestirim doğal saçınız kalsın. Doğal saçlarımı çok özledim. Keşke kendi parlak sağlıklı saçlarımı geri getirebilsem

Mümkünse önceden kim yaptıysa ombrenizi o kişi yapsın. Saçlarım mahvoldu benim. Ya da uzunluğunu çok etkilemeyecekse ombreli kısmınızı kestirim doğal saçınız kalsın. Doğal saçlarımı çok özledim. Keşke kendi parlak sağlıklı saçlarımı geri getirebilsem
Güzel diyosunda ne yazık ki artık kuaförler aşırı pahalı ve yaş ilerledikçe beyazlarda belirginlesiyo ama şöyle düşündüm acaba diplere kumral boya alıp sürsem nasıl olur saçlarım koyu baya

X