OMAD diyeti ile zayıflayan var mı? -

İnşallah almanca sınavında başarılı olursun. Bu senin gelecek hayatın için güzel bir durum. Su az içincede baş ağrısı yapabiliyor. Ödemlerin gitmesi güzel bir şey. Belki vücudun bu kadar aç kalmaya alışırsa halsizliğin ve baş ağrın da geçer canım. Vücudun alışma evresine bağlı bir etki hem bu. Fakat sağlığına dikkat et genede.
İnş güzel geçer almanca teşekür ederim. Su 2.5 lt içiyorum daha fazlasını içemiyorum maalesef.. pazartasi tartılınca sonuçları bildiricem.

Merhaba
OMAD denedim ben ve hedefim devamli yapmak
Ben zorlanmiyorum is yogunlugundan olsa gerek.
Benim icin onemli olan aksam evde ailem ile birlikte Yemek.
Yarin tekrar basliyorum bu beslenme tarzina.
Takip ettigim bir grup var ve orda cok guzel sonuclar aldiklarini goruyorum

OMAD denedim ben ve hedefim devamli yapmak
Ben zorlanmiyorum is yogunlugundan olsa gerek.
Benim icin onemli olan aksam evde ailem ile birlikte Yemek.
Yarin tekrar basliyorum bu beslenme tarzina.
Takip ettigim bir grup var ve orda cok guzel sonuclar aldiklarini goruyorum
Ne kadar süredir yaptınız denemenizde ve ne kadar kilo verdiniz. Ben de 4- 4 : 30 civarı yiyorum. Daha kolay geliyor bu saat. Birde takip ettiğiniz grupun linkini paylaşır mısız. Motivasyon açısından göz atmak iyi olur diye düşünüyorum

Kalori takibi olmaması da iiyi. Ben gerçekten karnımı doyurucu yemekler yiyiorım. Ekmek 2 dilim tam bugday. Yediğim yemekler zeytinyağlı oluyor ve karnımı doyurana kadar yiyiorım
Belki kalori takibiyle daha hızlı kilo verirdim ama hiç yememden odun vermedim

1 haftadır omad yapıyorum 60.5 le başladım 59.5 şuan öğünlerim akşam oluyor etli sebze ve yoğurt oluyor menumde ekmek yok tatlı yiyorum bir de hedefim 55

Herkese merhaba ben dayanamadım bugün tartıldım. 2,6 kilo eksildim pazartesiden bu yana, bende diyetlerde önemli olan genellikle 2.haftadır çünkü ben 2.hafta veremem hatta fazla cıktığımda olmuştur .. Bu dönemde Su içmeme ragmen wc olayım pek olmaz. Bazen ilk haftadan da bu sorunu yaşadıgım olmustur. Bakalım 2. Hafta neler olacak 🙃

Merhabalar, ben de bu diyetle 40 günde 11 kilo vermiştim. Ve bol bol kaçamak yapmama rağmen. Boyum 1.65, 69 kilodan 58 kiloya düşmüştüm. 3 hafta önce meme ameliyatı olunca bozdum ama tekrar başlayacağım şu an sanırım 63 oldum hedef 53.

Merhabalar, ben de bu diyetle 40 günde 11 kilo vermiştim. Ve bol bol kaçamak yapmama rağmen. Boyum 1.65, 69 kilodan 58 kiloya düşmüştüm. 3 hafta önce meme ameliyatı olunca bozdum ama tekrar başlayacağım şu an sanırım 63 oldum hedef 53.
Çok iyi vermişsiniz tebrikler
Peki hangi saatte yediniz
Spor yaptınız mı
Olmak istediğim kiloya çok kısa sürede ulaşmışsınız bravo 👏🏻👏🏻

Çok iyi vermişsiniz tebrikler
Peki hangi saatte yediniz
Spor yaptınız mı
Olmak istediğim kiloya çok kısa sürede ulaşmışsınız bravo 👏🏻👏🏻
Teşekkür ederim :)) öğle saatleri yedim ben genelde 1 civarı
Spor olarak akşamları 1 saat yürüyüş yaptım hafta 4-5 kez.
Ama şöyle bir sıkıntım oldu canım sadece kahvaltı istediği için hep aynı şeyleri yedim.
Mercimek ekmeği menemen peynir zeytin. Et olsun diye menemenin içine sucuk ya da pastırma koydum hep. Bu yanlış, her şeyden yemek lazım aslında ama canım istemedi.

Herkese merhabalar. Geçtiğimiz günler de OMAD diyeti adında bi diyet gördüm. Araştırdım günde sadece 1 kez besleniyorsunuz. Aralıklı oruç diyetinden biraz daha katı bi diyet. Ki ben gecen sene aralıklı oruç ta denedim 10-15 gün kadar sonuç alamadım herkes güzel zayıflamış ama bende işe yaramadı. Belki yanlış şeyler yiyordum bilmiyorum. Omad diyetini görünce denemeye karar verdim.bugün 3.günüm..Dilerim bu kez başarılı olurum. Sürekli diyet yap bırak falan derken insan kendine güveni de gidiyor - irade bakımından.. Bu diyeti yapanlar var mı? Yapanlar varsa tecrübelerinizi paylaşır mısınız?
Ben de salı günü başlamaya karar verdim konu da açtım hatta herşeyi paylaşacağım yurtdışında çok rağbet görüyor omad ama ülkemizde o kadar da yaygın değil sizin nasıl geçiyor devam ediyor musunuz

Ben de salı günü başlamaya karar verdim konu da açtım hatta herşeyi paylaşacağım yurtdışında çok rağbet görüyor omad ama ülkemizde o kadar da yaygın değil sizin nasıl geçiyor devam ediyor musunuz
Ben 2. Hafta rahatsızlandım safram taş doluymuş ilaç tedavisi gördüm 2 hafta. Sonra tekrar başladım omada birkaç gün sonra tekrar safra ağrıları başladı. Sonra öğrendim ki safra taşı beslenme ile alakalı oluşuyormuş hatta tek öğün beslenme ağrılara sebep oluyormus, önümüzdeki hafta saframı alacaklar ameliyat oluyorum. Omad yapamıyorum hatta bi daha yapamam :KK43:

Çok iyi vermişsiniz. Malesef benim safra ağrıları yaşamama neden oldu. Haftaya saframı aldırmıyorum. Geçmiş olsun size de

Ben 2. Hafta rahatsızlandım safram taş doluymuş ilaç tedavisi gördüm 2 hafta. Sonra tekrar başladım omada birkaç gün sonra tekrar safra ağrıları başladı. Sonra öğrendim ki safra taşı beslenme ile alakalı oluşuyormuş hatta tek öğün beslenme ağrılara sebep oluyormus, önümüzdeki hafta saframı alacaklar ameliyat oluyorum. Omad yapamıyorum hatta bi daha yapamam :KK43:
Çok geçmiş olsun önemli olan sağlıklı kalmak tabiki acil şifalar diliyorum 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Herkese merhabalar. Geçtiğimiz günler de OMAD diyeti adında bi diyet gördüm. Araştırdım günde sadece 1 kez besleniyorsunuz. Aralıklı oruç diyetinden biraz daha katı bi diyet. Ki ben gecen sene aralıklı oruç ta denedim 10-15 gün kadar sonuç alamadım herkes güzel zayıflamış ama bende işe yaramadı. Belki yanlış şeyler yiyordum bilmiyorum. Omad diyetini görünce denemeye karar verdim.bugün 3.günüm..Dilerim bu kez başarılı olurum. Sürekli diyet yap bırak falan derken insan kendine güveni de gidiyor - irade bakımından.. Bu diyeti yapanlar var mı? Yapanlar varsa tecrübelerinizi paylaşır mısınız?
Omad diyeti yaklaşık beş altı ay önce duymuştum ve iki ay önce sadece 6 gün yaptım 6 gün içerisinde 3 kilo verdim sadece akşam dört gibi yemeğimi yiyip bol bol su içtim sabah güne su ve şekersiz çayla basliyodum zaten üçüncü günden sonra ekmeği de yiyemiyodum vücudunuza dinlenleme fırsati vermiş oluyosunuz devam etmek istemedim cunkb çalışıyorum hatta bugün tekrar başladım bakalım

X