Ocak Çakmağı Çakmıyor

ilginchakkatenn

Hazelin
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2018
481
195
Arkadaşlar merhaba iyi akşamlar.Arçelik ocak kullanıyorum.2 gözünün çakmağı çakmıyor çakmakla ya da diğer gözle denediğimde çakıyor ancak ocağın düğmesinde çakmıyor.Kuruladım ama 3-4 hafta da evde yoktum onun öncesinde temizlerken mi acaba ıslandı da oldu yoksa yemek pişirirken taştı, döküldü görmedim de içine işledi🥲 Yani baktım internetten gözü sökün kurutun vs diyor ama denemek istemiyorum daha da bozarım diyee bilenler yardımcı olursa çok makbule geçer.

Arkadaşlar merhaba iyi akşamlar.Arçelik ocak kullanıyorum.2 gözünün çakmağı çakmıyor çakmakla ya da diğer gözle denediğimde çakıyor ancak ocağın düğmesinde çakmıyor.Kuruladım ama 3-4 hafta da evde yoktum onun öncesinde temizlerken mi acaba ıslandı da oldu yoksa yemek pişirirken taştı, döküldü görmedim de içine işledi🥲 Yani baktım internetten gözü sökün kurutun vs diyor ama denemek istemiyorum daha da bozarım diyee bilenler yardımcı olursa çok makbule geçer.
canım gözü sökmek öyle bozacak bi durum değil ki elinle çıkar saç kurutma makinesi ile soğuk ayarda kurula bi istersen

Malesef benimkide bozuldu , gelen servis yağ çözücü sıkmışsınız kısa devre yaptırmış dedi
Parça değişecekmiş
Bende işe yaramadı kısa devre yaptığı için ama sizin sorununuz farklıysa birkaç damla kolonya döküp ocak gözlerine çakmak tutunca düzeliyordu nette izlediğim videolarda

Onu gördüm ama güvenemedim bi de şöylr kafasına göre bazen çalışıyor bazen çalışmıyor bende kendi haline bıraktım😂 büyük ihtimalle yemek yaparken ya taştığında birikti ya da çok yağ çözücü sıkmaktan oldu 😂 teşekkür ederim bu arada❤️

X