Obezliğe ''ELVEDA '' Çıtırlığa ''MERHABA'' demek isteyenler buraya bi bakın bakalım

julia__

kocaman kocaman gülüşlerim var benim
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2010
36.141
162
ZAYIFLAMA VE METABOLİZMA HIZLANDIRMA ÇAYI
3 adet limon
2 greyfurt
4 su bardağı su
3 çorba kaşığı bal
limon ve greyfurtlar kabuklarıyla 4-5 parçaya bölünüp 4 bardak suda 15 dk. kaynatılır. Soğuduktan sonra limon ve greyfurtlar suları sıkılarak çıkarılır bal eklenir.. sabah ve akşam yemeklerden sonra 1 su bardağı içilir…

ZAYIFLAMA VE YAĞ YAKICI FORMÜL
1 çay bardağı limon suyu
1 çorba kaşığı su
1 tatlı kaşığı bal
1 çay kaşığı tarçın
hepsi karıştırılır günde 2 kere aynı şekilde hazırlayıp yemeklerden sonra içilir…

ÖDEM SÖKÜCÜ, YAĞ YAKICI VE BAĞIRSAK TEMİZLEYİCİ ÇAY
4 su bardağı kaynar su
1 çorba kaşığı ufalanmış papatya
1 çorba kaşığı rezene
1 limon suyu
4 subardağı kaynamış suyun içine bütün malzemeler karıştırılır 4-6 saat bekletilir sonra sabah ve öğle yemeklerinden 1 saat sonra 1 su bardağı içilir…

hadiyin bu tarifleri deneyelim ve burda sonuçşları paylaşalım kızlar bana katılmak isteyen var mı 3 grup oluşturalım her grup birini yapsın bakalım hangisi daha iyi sonuç verecek olur mu katılmak isteyenler buraya yazsın kızlar bunlar hepimizin evinde bulunan şeyler maddi bi külfeti de yok çok fazla

Son düzenleme:
2. formülü deneyim bakalım evde olan seyler zaten..
Yemeklerden hemen sonramı iciliyor yoksa yemekten sonra ama herhangi bir saatte icilebilir mi? :44:

Son düzenleme:
kızlar reflüsü olanlar yapmasın limon var asit sonuçtaaaa ama isterseniz 1 gün deneyin baktın gördün ahatsız etmedi devam edersiniz :KK16:

kızlar ben yemeklerden önce içiorum mesela sabah kalkar kalkmaz katılmak isteyenler sölesinler 1 ay bi deneyelim bakalım 5 erli gruplar yapalım :KK66::KK66:

kızlar reflüsü olanlar yapmasın limon var asit sonuçtaaaa ama isterseniz 1 gün deneyin baktın gördün ahatsız etmedi devam edersiniz :KK16:

Ben hep yiyorum ediyo tabii ama yemesem de illa baska birsey dokunuyo zaten.

Son düzenleme:
hevesinizi kırmak istemem ama bu çaylar sadece odem sokturucu ozellıge sahıptırler
duzenlı beslenme + spor olmadan içilen ne olursa olsun kilo değil su kaybedılıyor

canm ne yaptıysam olmadı valla artık kafayı yiycem çok kilom var gitmiyoya gitmiyo insanlar nasıl 20 30 kilo veriyo anlamyrm ben ilaç aldm artık onunla denycem inşallah gider diyorm benim bölgesel değl heryerde var en az 15 kilo vermem lazm tarifini de deniycem sağol paylaştığın için:KK43:

canm ne yaptıysam olmadı valla artık kafayı yiycem çok kilom var gitmiyoya gitmiyo insanlar nasıl 20 30 kilo veriyo anlamyrm ben ilaç aldm artık onunla denycem inşallah gider diyorm benim bölgesel değl heryerde var en az 15 kilo vermem lazm tarifini de deniycem sağol paylaştığın için:KK43:

ayyyy cnmmm kıyamm :KK5::KK5::KK5::KK5:

X