Nolur bakin çok kötüyüm ablalarim kardeşlerim?

doktora gidemiyor olabilirsiniz ama hemen 112 yi arayın, telefonda size yardımcı olsunlar, muhtemelen evde neler olduğunu sorarlar, evinizdeki mevcut dezenfektanlarla pansuman yapacaksınız, ağrı kesici dozunu da onlar söylesinler. Merak etmeyin yardımcı olurlar. Çok geçmiş olsun

açık yaraya batikon basmayın bence. anladığım kadarıyla yaranız açık, dikiş de gerekebilir. İdareten önerileri uygular, yarın gündüz yardım çağırırsınız, 112 de gelebilir
Ben dedemlerle kalıyorum surekli hiçbir şey yok abartma falan diyorlar bana 112 yi falan aratmazlar😭 3 gün oldu bu olay yasanali günde iki kez sarı krem sürüp temiz beze sariyorum sağ taraftan yırtık ilusmus oradan az az kan sizdiriyor hala kazanacağını hiç sanmıyorum dikiş gerekli sanırım kafayı yiyen 😭😭😭

Kesikler nasıl oluştu ki benim de mesela aynı şekil ayağıma düştü koltuk ayağı demirdi demiri kesti boydan boya baş parmağımi ve inanılmaz kanadı hemen gittim temizleyip pansuman yapıp sardılar sonra bir iki kere daha gittim pansumana.
3 gün oldu bu olayı yasayali su anda sarı krem sürüp sariyorum günde iki kez ama kanama sağ taraftan az az cikiyor çok korkuyorum 😭hastane falan yok buralarda sağlık ocağı vb şeyler de yok

X