Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişanlığım çok kabarık sorun olur muuuu

Bence hiç sorun olmaz.. Çok da güzel
oluyorlar ben bayılıyorum kabarık
modellere.. Benim yengem de taşlı
tuşlu tarlatanli kabarık model giydi
Nisaninda , en son topukluları felan
Çıkarmış döktüruyodu.. :KK71:Çok
rahatti dedi:) sorun olmaz bence

İnsanların zevkleri ne kadar da birbirinden farklı :KK51:
Konu sahibiinin genel tavrı biraz küçük düşürücü olduğu için insanlar da acımasızca eleştirmiş tabi.
Yalnız nişanlık cidden çok kötü, tabi benim zevkime göre. Rahatlığına gelince, zaten boyunu ayakkabı boyunuza göre ayarlıyorlar, biraz derleyip toplayarak yürünebilir. Bu kadar kabarık gelinlik denemedim gerçi, kendi A kesim gelinliğime dayanarak söylüyorum bunu. çok büyük fark yoktur herhalde.
Çoookkk büyük aileniz ve çooookkk kalabalık nişanınızda giyeceğiniz çoooookkk kabarık elbisenizle dilerim çooookkkk bilezikler, gerdanlıklar ve küpeler takılır :KK14:

Ya seni kırmak istemem ama gerçekten çok kötü model illa kabarık istiyosan daha şık güzel modeller bulabilirsin bence :KK66:

Kimsenin soyledigine takilma.
Ben de sevmem kabarik modeller ama herkesin zevki bir degil.
Sen neyin icinde kendini guzel hissedeceksin onemli olan bu ,kararini da bu yonde ver, elalemin zevkine gore degil :KK66:

Benim asla tercih etmeyeceğim bir model ama sen begendiysen giy tabi ki içinde kalmasın. Rahatlık konusunu bilemiyorum, balık model de hiç rahat değil ama giyiyorlar beğendikleri için. Nasıl görünmek istedigin önemli.

Hanımlar size modeli hakkında fikir sorulmuş mu?
Konu sahibesi beğenmiş bu nişanlığı alacakmış kabarık olması sorun olur mu diyor.

Herkesin zevki kendine, yermeye gerek yok değil mi?

Smdi moda " sade" olmak. Ama sade dumduz modeli ben ancak ablamin dugunune giyerim. Kinada yada nisanda tarlatansiz bi elbise giyerse gelin nedense bana hic gelin hissi vermiyor. Ablasinin kardesinin elbisesiyle karisip gidiyor. Hic ozel hissi yok. Ben smdi evlensem tarlatansiz yapmam asla. O ne oyle baskasinin nisanina gelmis gibi.

Nişanım salonda olcak ve oldukca kalabalık olcak. Elbise alan akrabalarıma bakıyım o sizin bahsettiğiniz şık elbiseler varya onları onlar giyiniyor zaten :) ya kabarık alıp pişti olmamam lazım yada ikiz üçüz dolaşmam lazım :) bide hep hayalimde kabarık nişanlık veya gelinlik :)
Evet aynen. Yakinlarin giyiyor zatn abiye felan. Sade bi elbise giymeyi planliyan varsada ltfen diktirsin bari. Dusunsene sade giyiniyim nisanimda diyosun, bi magazdan aliyosun ve bi bakiyosun misafirlerden biryle pisti olmussun. Kabus gibi.

Kabarik tarlatanli elbisenin rahatligina gelicek olursak bence cok sorun degil. Ben hic giymedim bekarim ama mesela ablamin nisanliginin giymisligim var. Dans ederken felan cok guzel duruyor. Bi halayda sorun oluyor ama o bile bence guzel bi hava :) herkes senden geri geri halay cekiyor etegine basmayalim diye. Yakinlarinda hep bi sadic yada kardesin/ arkdasin olsun senin ardini koruyup kollayan. Kimse kuyruguna basmasin. Ay o bile heycan be. Ozelim o gun, herkes benim pesimde :KK66:

Benimde nisan kıyafetim kabarikti tarlatanliydi rahaymt etmekten çok şık olmayı düşündüm 1-2 saatte rahat olmayi ver ne olmuş yani :) boşver içinde kalmasin öyle sönük sönük olma giy kabarigi :)

Ay ben kınamdaki bindallım tarlatanlı diye bile pişman olmuştum. Şimdiki aklım olsa şalvarlı bişey giyerdim rahat rahat hemde şık.
Önemli olan rahat hareket etmen sonra pişman oluyor insan. Şimdiki aklım olsa ben gelinliğimi de şu son çıkan elbise tipi gelinliklerden yaptırırdım. Ne o öyle katkat sanki ekselanslarının eşi komşu ülkenin premsesiyle baloda s.d.k yarıştıracak gibi...

Herkesin zevki çok farklı tabi. Her türlü o günün en güzeli gelindir bana kalırsa. İsterse dümdüz bir elbise giysin isterse devasa kabarık.. Hiçbir şekilde başkalarına karışıp silik kalamaz.
Rahatlık açısından bence bir sorun yaşamazsın zaten severek giydiğin bişey batmaz sana.
Kendi fikrim ise sade şıklıktan yana :) Balık modeller çok ayağa düştü o yüzden tercih etmedim, prenses desen zaten bana göre değil. Nişanımda ben kabarık ama kısa bir elbise tercih etmiştim :KK37: Parıltılı ve tüllü somon rengi.

Fotoğraftaki kendisi değil
İsteyen istediğini yapar giyer takar. Bu kadar eleştirmeye ne gerek var
Öncelikle yazan herkese teşekkür ederim.
1. olarak fotograftaki ben değilim.
2. olarak ben nişanlığımın modeli güzel mi diye sormadım , kabarıkla rahat eder miyim diye sordum gereksiz yere ego patlaması yaşayan arkadaşlar kişilerin zevkleri birbirinden farklıdır, burda kendinizi parçalamanıza gerek yok.
3. olarak eleştrilerinizi dozunda ayarlarsanız sevinirim ki ben zaten eleştriye açık bi insnaım, yalnız eleştirdiğiniz konu bi insnaın hevesiyse daha dikkatli ve seçici konuşmanızı tavsiye ederim.
4. olarak bu konuşmalar açık sözlülük veya dobralık değil kesinlikle patavatsızlık.
5. olarak beğenip beğenmemeniz zerre kadar umrumda değil ( eğer nişanlığımın güzelliğini sormuş olsaydım sonuna kadar eleştiri yapabilirdiniz) bu yüzden boş konuşmayın :)
Hepinize iyi günler dilerim :)

gönlünden içinden nasıl geliyorsa öyle giy canım kulak asma kötü yorumlara, rahatlık konusu içinde sen hangi abiyenin nişanlığın içinde kendini en güzel hissediyorsan zaten onun içinde daha rahat olursun onun vereceği huzurla.. Çünkü o güzel günününde o salonunda prensesi sen olacaksın:KK24:

X