Nişan Nişan masası arka fonu için çiçekler

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

gaydiriguppakcemile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2012
24
3
Arkadaşlar, nişan masalarında organizasyon şirketlerinin hazır getirdiği çiçek tasarımını evde kendim yapmak istiyorum.
Daha önce bu şekilde arka fon hazırlayan var mı? İncelediğim kadarıyla sahte çiçek piyasası çok pahalı.
Çiçekleri uygun olarak nereden temin edebilirim ya da öneri olarak beni aydınlatıcı bilginiz varsa çok mutlu olurum.

Eklentiler

• niş.jpg
    niş.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 532
dış mekanda mı olacak nişanınız?
ne yazık ki sahte çiçek pahalı, gerçeği ondan da pahalı. evde olacaksa farklı bir öneri sunabilirim.

ben fon için şöyle birşey yapmıştım. o beyaz şeyler benim ve sevgilimin o zamana kadar farklı farklı yerlerde çekilmiş fotoğrafları (burda fotoğraflarımız görünmesin diye ters çevirip foto attım :KK48:) benim masa tasarımım daha rustikti, o yüzden bu tarz birşey iyi durdu. komşumun değiştirdiği pencere çerçevesini çuvalla kaplamış, köşelere de minik birer çiçek süslemesi koymuştum
IMG_5795.JPG

böyle pek birşeye benzemiyor da ben de şundan ilham almıştım :

böyle bir çerçeve ile ilerleyebilirsin veya daha bol çiçek istersen bol çiçekli bir tasarımı kartona bastırıp, isimlerinizi de ortasına yazdırıp bastırtabilirsin.

Çok güzel olmuş, gerçekten ellerinize sağlık. Ancak, ben perdenin üstüne koyacağım süsü, ondan çerçeve pek olmayabilir :KK43:
Rustik ve pirinç birleşimi yapmayı düşünüyorum bende. İki vazo ve iki piramit mumluk aldım pirinç olarak, pasta standını da ağaç kütükler yapmışlar çok hoşuma gitti ondan almak istiyorum bulabilirsem.
Vazo çiçeği ve arka fon çiçeğinin birebir uyması gerekir mi sizce?

Çok güzel olmuş, gerçekten ellerinize sağlık. Ancak, ben perdenin üstüne koyacağım süsü, ondan çerçeve pek olmayabilir :KK43:
Rustik ve pirinç birleşimi yapmayı düşünüyorum bende. İki vazo ve iki piramit mumluk aldım pirinç olarak, pasta standını da ağaç kütükler yapmışlar çok hoşuma gitti ondan almak istiyorum bulabilirsem.
Vazo çiçeği ve arka fon çiçeğinin birebir uyması gerekir mi sizce?
yoo bence birebir uyması gerekmiyor. zaten o kadar detay farkedilmiyor. şunu yapabilirsin. vazo çiçeği ve arka fon çiçeğini aynı renk veya uyumlu renk seçebilirsin, o zaman bütünlük içinde hiç farkedilmiyor.
bir de tulumbachen in dediği gibi, tül perde arkasına led çok güzel fikir, ışıl ışıl bir görünüm olur. (perdenin arkasına ama, önüne koyarsan fotolarda iyi sonuç vermeyebilir)

burada benim perde üzerindeki süslerim görünüyor. böyle bişey düşünebilirsiniz.

X