Nişan NİŞAN BOHÇASINA NE ALDINIZ KIZLAR?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Nisan bohcasina don atlet tiras takimi cuzdan kemer şampuan dus jeli vs koyuyorlar. Çünkü damat bey kendine don atlet alamıyor. Çula çaputa para vermeyin bence. Ya da siz bilirsiniz.
ay bende cok gereksiz buluyorum ama kayınvalidem bohça illaki olmalı diyerek belirtince araşturma kısmına girdim bende
en azından kullanabileceği minimum şeyleri alıyım diyorum.çokte gereksiz kullanamayacağı şeyleri almak sacma.kendim acısındanda oyle. kullanmayacağım şeyleri aldırmayı düşünmüyorum

Kumaş pantolon, gömlek, kravat, cüzdan, bunlarla uyumlu ayakkabı, pijama, atlet, boxer, diş fırçası - macunu, duş jeli, şampuan, deodorant, jilet (kendisi evde tıraş oluyorsa tıraş takımı), tıraş kolonyası. Nişanlınızla çıkın alışverişe hangi markaları tercih ediyorsa ondan alın, kullanılıyor böylelikle.

Bohça yapmadık biz. Düğünde yapılıyor nisanda da ayrı mi yapılıyor? Annemde birşey demedi bende yapmamıştım. Karşı taraftan kimse sormamisti bohça falan.

Bohça yapmadık biz. Düğünde yapılıyor nisanda da ayrı mi yapılıyor? Annemde birşey demedi bende yapmamıştım. Karşı taraftan kimse sormamisti bohça falan.
bizde nişan bohçası adı altında yapılıyor.kimisi sözdede yapıyormus gerçi.bana gorede cok gereksiz ama adetlerden cokta uzaklaşmasak daha iyi :) siz ne koymustunuz düğün bohcasına

bizde nişan bohçası adı altında yapılıyor.kimisi sözdede yapıyormus gerçi.bana gorede cok gereksiz ama adetlerden cokta uzaklaşmasak daha iyi :) siz ne koymustunuz düğün bohcasına
10 tane bohça yaptık biz akrabaları için.
yazma, lif, patik, namazlık, havlu, tesbih birer tane. Birde namaz kılarken başa takılan fes var ya ondan koyduk. 8 TL ye bohça almıştım. İçine koyup verdik :)) damat bohçası yaptık birde ondada gömlek, kemer, parfüm, şampuan, tras makinası, cüzdan, tras kolonyasi, iç çamaşırı falan koymuştuk :) başka birşey yapmadik. Sandık falan da almamıştım ben dantel sevmiyorum pek zaten

X