Nikah sonrası mekan yardım edin lütfen!!!

nzlasm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
264
0
Kısmetse 07/06/2009 da evleneceğiz.:Saruboceq: Önce nikah yapacağız, nikahtan sonra da 25-30 kişi gençlerle toplanıp bi yere gitmek istiyoruz.:teytey: Kokteyl yada yemek olabilir, fiyatına bağlı birazda. Ama gittiğimiz yerde canlı müzik olsun istiyorum. İstanbul Avrupa yakasında varsa bildiğiniz tavsiye edebileceğiniz yerler çok iyi olur. Fikirlerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler... sositososito

25-30 kişi çok fazla bir sayı değil, canlı müzik yapılan heryere gidebilirsiniz... O sayı için mekan kapatamayacağınız için heryer uygun. Sadece 1 ay öncesinden görüşüp rezervasyon ve fiyat konularını konuşmanız yeterli....
Yer olarak hangi bölge düşünüyorsunuz ve nasıl bir canlı müzik.. Yerli pop mu hafif müzikmi halaylı malaylı türkü mü....
dETAY VERİRSENİZ MEKAN ÖNERİLERİNDE BULUNABİLİRİM

Tabiki sayı fazla olmadığından ancak masa rezervesi yaptırabiliriz, bunun için de 1 ay öncede rezerve yeterli dediğin gibi ashemezcim. Ama gelinlikle gidileceği için her canlı müzik yapan yer pek hoş olmaz bence. Bizim için müzik türü pop ta olabilir, fasılda olabilir... Şimdiden teşekkür ederim ashemez..

İlona çok iyi olur telefon numarası verebilirsen, hatta internetten bi bakıyım belki adresi vardır. Çok teşekkür ederim sanada...

X