Düğün Nikah+düğün+kına

PrincessP

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
20
15
35
Arkadaşlar merhaba benim Temmuz sonunda düğünüm olacak inşallah. Tuttuğumz salon bize show nikahı hediye etti. Bunu kullanacağız sonrasında kına da düğünün içinde olacak öyle istemiştim başta. Şimdi gündüz olacak düğünmz 2ile6arasinda . Böyle bir süreç yaşayan ya da gören var mıdır. Nasıl ilerlemeli bu süreç. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler 🌺

Valla benim önce nikah kıyıldı.
Bikac ay sonra düğün oldu

Gelinlikle girdim.sonra nikah oldu show...

Şimdi sen kinalikla girmelisin. Sonra gelinlikle girmelisin.sonra show nikah olmali.
Çünkü kına düğünden önce olan bişey ve düğün biterken gelinlikli ailelerle foto çekiliyoruz

Şimdi sen kinalikla girmelisin. Sonra gelinlikle girmelisin.sonra show nikah olmali.
Çünkü kına düğünden önce olan bişey ve düğün biterken gelinlikli ailelerle foto çekiliyoruz
Evet hiç böyle düşünmemiştim ama çook mantıklı söylediğin 😇

Evet bence de böyle olmalı yoksa daha karışık olur kına kıyafetiyle nikah olsun istemezsin ilk gelinlikle girip nikah yapıp kınaya dönsen de kınanın bir anlamı kalmaz.

Zaten bindallı fln giyinmycem ayrı ayrı giyin çıkar olmasın diye gelinliğin üstünden kaftan giyincem kına bitince onu üstümden cikarcam gelinlikle kalcm
Çok pişman olursun yanlış seçimler yaparsan...güzel bı gelinlik sec güzel bı kaftan seç
Güzel aksesuarlar tak.
Komik komik koyu far patlayan ruj filan sürdürme kurban olayım .

Çok pişman olursun yanlış seçimler yaparsan...güzel bı gelinlik sec güzel bı kaftan seç
Güzel aksesuarlar tak.
Komik komik koyu far patlayan ruj filan sürdürme kurban olayım .
Yoook 😇 ben her zaman sadelikten yana oldum düğünde de öyle düşünüyorum inşallah. Hatta far olmasa da olur azck buğulu eyeliner bile yeter de artar bana😁

Yoook 😇 ben her zaman sadelikten yana oldum düğünde de öyle düşünüyorum inşallah. Hatta far olmasa da olur azck buğulu eyeliner bile yeter de artar bana😁
Ben mesela kuaförüm çok yadirgadi ama far surdurmedim .takma kirpik yoktu .

Rimel eyeliner ruj fondöten allık.
Hatta allık bok gibiydi bence .silmisimdir belki onu da

X