NİHAL BORATAÇ MAĞDURLARI

benyandimelleryanmasin

Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2021
43
11
41
Ben bu kadına göz kapağı estetiği olalı 3 yıl oldu ama izlerim ve kapak renginin morluğu ilk günkü gibi halen. Ameliyattan sonra ağır bir göz kuruluğu ve astigmat oldum. Göz kuruluğunu hafife almayin lutfen çünkü sonu körlük. Kuru göz sendromu hastasi oldum ve artik hayatim boyunca damla ve jel kullanacagim. Bunlarin sebebi de bu kadinin goz kapaklarımi fazla kesmesi ve gozlerimin kapanmamasi. Kendisi meslek etiginden son derece uzak, oyle ki gozu kesip gitti ve diger odada sigara icti. Tum islemleri hemsiresine yaptirdi. Sonrasinda da asla ama asla ilgilenmedi hatta kufredip her yerden engelledi. Size şu kadarini soyleyeyim estetigi ve diger goz hastaliklarini birakin bu cani kadına oylesine bir göz kontrolune bile gitmeyin. Muayenesinde fosur fosur sigara icen kadina nasil islem yaptirdim, o denli ciddiyetsiz bir insanin altina nasil yattim halen aklim almiyor basiret baglanmasi dedikleri sey bu olsa gerek. Uc yildir her platformda yaziyorum ki gitmek isteyen biri olursa lutfen ama lutfen gitmesin. Göz bu en onemli organ lutfen boyle cingene ruhlu kufurbaz ve is bilmez bi kadindan şifa aramayin yalvaririm.

Geçmiş olsun tez vakitte şifa versin inş ALLAH.. böyle kişiler şikayete rağmen nasıl oluyor da doktorluk yapıyorlar. Bnm de başımada meselâ, kuaförden geldi saçımı yaktı sürekli yanmadığını ikna ediyor bana. elime lime lime saçlarim geliyor bişey olmadı diyerek normal diye ısrar ediyor hatalarıni asla kabul etmiyorlar. Bu tipler işletmeler kurumlar şikayet i fazlalığı olanlara neden bişey olmuyor !!!! Mağdur mağduriyeti olanlar haklarını savunması neden az oluyor herzaman müşteri haklıdır derler ...işin içinden gayet siğiriyorlar...anlamış değilim..buraya başka her yere daha nere varsa heryere yazmanız çok iyi olur. Sizin başınıza gelen kimseye gelmesin bu bir sağlıktır en önemli organdır onemsemeleri lazim çok dikatli davranmaları gerek ..

X