Bebek Beslenmesi NG (nazogastrik sonda) sonrası biberon reddi yaşayan var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Aynen bizde oda yok 2 dk beni Emerse oda 1 kere günde gerçekten çok zor sizinki dogdugundami taktilar sonra mi
Benim bebeğim doğar doğmaz yoğun bakıma alındı hiç yemek yemedi açık kalp ameliyatı oldu ameliyattan sonra sonda takıldı ama çok az veriliyordu sadece 2 ml ama giderek arttırdık ben evde şuan 120 ml veriyorum ama ağız yoluyla istemiyor

Benim bebeğim doğar doğmaz yoğun bakıma alındı hiç yemek yemedi açık kalp ameliyatı oldu ameliyattan sonra sonda takıldı ama çok az veriliyordu sadece 2 ml ama giderek arttırdık ben evde şuan 120 ml veriyorum ama ağız yoluyla istemiyor
Genetik Bi sıkıntısı var mı

Şuan kaç aylık ek gıda için erken değil mi bnmde kardeşi oldu 5 buçuk aylık bende ona başlicam da ek gıda strese girdim şimdiden
Böyle bebekler için 4 .ayda normal diyorlar cunku azındann zor emme reflexi cok az cigneme daha fazla avropa ulkleri hep 4 ayda tattiriyorlar bakalim biz denedik 3 gündür iyi gidiyor umudumuz 6 ayda tamamen yemesi icin hazirlik

Aynen bizimki gibi 😪cok geçmiş olsun bizimki 4 ayinda hala 80 ml veriyorum kusuyor fazla alamıyor 2 saate bu sefer acikiyor sizinki iyimis yine 120 ml Allah bir an önce sifa veririm umarim

X