K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Nefes alamıyorum

A Scandal in Belgravia

Guru
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2013
3.458
7.405
Merhaba birkaç aydır burnum tıkalı , nedenini anlayamıyorum . Sizler de böyle bir şey yaşadınız mı , tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı?

Not: Az önce Otrivine sıktım biraz açtı ama onu da uzun süreli kullanamam(5 günden fazla kullanılmaz, yazıyor). Virüs olduğu için doktora gitsem mi emin değilim.

Merhaba birkaç aydır burnum tıkalı , nedenini anlayamıyorum . Sizler de böyle bir şey yaşadınız mı , tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı?
Burnunuz temiz oldugu halde mi tikali?Doktora gittiniz mi?Geniz eti olabilir.Oglumda oldu.Gecici olarak cozum ariyosaniz nane yagi ve lavanta yagi nefes almayi kolaylastiriyo.

Her yıl düzenli olarak yaşıyorum🙋🏻‍♀️ Spreylerden nefret ediyorum düzenli kullanamıyorum o sebeple daha da zorlanıyorum. Bu yıl güzel bi sprey keşfettim biraz rahatım.

Oğlunuzun geniz eti dönemsel mi şişiyor ? kusura bakmayın çok soru soruyorum ama birkaç aydır olunca canımı sıkmaya başladı .
Geniz eti donemsel olmaz.Ameliyatla aldirdik.O doneme kadarda doktor bi sprey verdi.Geniz akintisi yapti ve cok rahatlatti.Deniz suyu spreyleri var onlari deneyin.Bide ben izotonik suyu buhar makinesine koyup veriyodum.Cok rahatlatiyodu.kulak burun bogaza gidin mutlaka.Nefes cok zor.O nefes alamadikca ben daraliyodum.

Geniz eti donemsel olmaz.Ameliyatla aldirdik.O doneme kadarda doktor bi sprey verdi.Geniz akintisi yapti ve cok rahatlatti.Deniz suyu spreyleri var onlari deneyin.Bide ben izotonik suyu buhar makinesine koyup veriyodum.Cok rahatlatiyodu.kulak burun bogaza gidin mutlaka.Nefes cok zor.O nefes alamadikca ben daraliyodum.

Teşekkür ederim , çok yardımcı oldunuz. İyi geceler .

Burun tıkanıklığınıźın bir çok nedeni olabilir..
Allerji,burunda et,polip,deviasyon bunlarin hepsi bende var sizinde muhtemelen bunlardan bitanesi neden oluyodur.Ben tedavi goruyorum tikaniklik gecmesede siş etlerin kuçülmesinde etkisi var sprey ve haplarin benim allerjim astima cevirdi bence ihmal etmeyin ben yillarca ihmal ettim kendimi alerjen burun tikanikligimi.akintisini önemaememiştim ve simdi cok gunler geciriyorm.k.b.b giderseniz nedenini ogrenebilrisinz otriville uzun sure kullandim anlik açıyor hiç faydasini görmedim ben..

X