nasıl kilo alabilirim

kibariye

SEVGİLİ AİLEM
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
440
3
arkadaşlar 33 yaşındayım 2 tane çocuğum var ama kilo alamıyorum napabilirim, 48 kiloyum daha fazla alamıyorum.mafoldumben

valla ben 22 yaşındayım çocuğum yok ve kilo vermeye çalışıyorum :))) gerçekten çok mu zayıfsın? boyun kaç? çok soru sordum ama boyun 1.60 civarı ise kilon çok ideal. kilo almamak bünye meselesi. bir de allah korusun tiroid bezlerin çok çalışıyorsa ondan da olabilir. doktora görün birara. benim bi arkadaşım vardı o da çok zayıftı. bebeklerin içtiği öksürük şuruplarından içti bir de balık yağı kullandı. sayesinde 5 kilo aldı ama bırakır bırakmaz gene verdi 5 kiloyu :))) bir de anneannem zayıflara yatarken ballı süt iç der

mrb ben 24 yasımdayım ıkı sene once cok zayıftım goren herkes ay cok zayıfsın fln fılan sınır oluyordum daha sonra kara uzum cekırdegı tozu kullandım 5 6 kılo aldım 6 ayda ancak bırden aldıgım ıcınde vucudumda acayıp çatlaklar oluştu sımdıde bunları duzeltmenın ugrasındayım amann ne zor ıs kaıdn olmak bı yerden alıp bı yerden verıyorsun :umursamaz:

gecen kışın 44 kiloydum 1.73 boy.. 3 ay içinde 15 kilo aldim (hiç kilo alamayan ben).. nasil mi ? normal öğünlerimi yiyip ekstradan öğleden sonra yarım ekmek arası Chokella.. bide gece yatmadan yarım ekmek arası Chokella.. benim midem kaldirmaz diyosaniz XXX şurup içerek deneyin.. mesela yemeden 1-2 saat once 2 kaşık XXX.. sonra 1-2 saat sonrasında ekmek arası chokella.. kilo almazsaniz dövün beni tekme tokat. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X