Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
Bunu yapmasinlar buradan yapimcilara sesleniyorum :) kosem sultan rolu beren saat'e verilmesin. Verilmemeli! Artik ayni yuzleri gormekten sıkıldık. Ustelik Beren hep ayni ayni minikler ayni bakislar... yazik edersiniz guzelim projeye. Hayatinizin hatasini yaparsiniz. #kosemsultanrolunuberensaatevermeyin :))))

Öff yine mi Beren Saat:KK37: ne kadar sevinmiştim oysa Kösem Sultan dizisine.Beren tüm büyüyü bozuyor sanki.O kadar bilindik bir ki o kadar hayatı göz önündeki o kadar görüp bıktık ki dizilerde tüm o güzelliği bozuyor sanki.Tamam güzel kız tamam yetenekli ama yok olmamalıydı kösem sultanda.

Hiç bilinmedik bi yüz aynı Meryem Uzerli gibi yeni biri olmalıydı.Ya da en azından Hürrem sultan rolü için Meryem ile son elemeye kalan bi kız vardı Öykü Çelik o olsaydı daha hoş olurdu :KK31:

Bunu yapmasinlar buradan yapimcilara sesleniyorum :) kosem sultan rolu beren saat'e verilmesin. Verilmemeli! Artik ayni yuzleri gormekten sıkıldık. Ustelik Beren hep ayni ayni minikler ayni bakislar... yazik edersiniz guzelim projeye. Hayatinizin hatasini yaparsiniz. #kosemsultanrolunuberensaatevermeyin :))))

bencede verilmesin yeni ve tanıınmamış kişiler olsun beren sultn olamaz

gercekten ya! Beren saat in Kösem Sultani kesinlikle oynayamayacagina düsünenlerdenim bende. Simdiye kadar gördügüm oyunculugunu göz önüne alirsak, basarili olamayacagina eminim .
Ayrica, Muhtesem yuzyilin topladigi takdir kadar, malesef negatif tepkide coktu, bunu almamak icinde dizi gercek saray hayatini yansitmali. Muhtesemde bu pek olmadi, olmamasi gereken sahneler oldu, umarim Kosem sultan ''tarihten ilham alinarak kurgulanmistir'' , gercekten oyle olur,ve yakisir sekilde oynanir. Yani, gercek saray hayati yansitilir. basarilar.

Ben tam sultan olur çok sevindim beren olmasına :21: hem sexi bakışları hem kötü bakışları sultana yakışır :KK53:

Nefret ediyorum beren saatten yaş o oomasiiinnnn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nasıl söylenir bilemiyorum ama çok üzgünüm,sevgili kardeşimiz zhebani'yi maalesef kaybettik ..
Sağlık sorunları vardı,ameliyat olmuştu son dönemde durumu biraz zorlanmıştı.
Dün kardeşi beni aradı haberi verdi,14 mayısta vkaybettik dedi..
Mekanın cennet olsun zeboşumuz,seni seviyoruz ailenede baş sağlığı diliyoruz.

yapma yaaaa..
offff..çok üzüldüm çok..
sağlık sorunları olmasına rağmen çok neşeli, espirili,cıvıl cıvıldı.allah ailesine sabır versin.mekanı cennet olsun..

yapma yaaaa..
offff..çok üzüldüm çok..
sağlık sorunları olmasına rağmen çok neşeli, espirili,cıvıl cıvıldı.allah ailesine sabır versin.mekanı cennet olsun..

Maalesef gacım,kardeşi arayıp haberi verdi.
Hayat doluydu,hak etmedi bunu,çok erken bit kayıp oldu..

Akşam dizinin tekrarını verdi,aklıma geldi ne güzel didişirdik burada değilmi hürremciydi laf söyletmezdi hiç ..
Amin gacım sağol..

zeboşu kaybettiğimizi okuyunca çok kötü oldum gerçekten ben de.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Kendisini tanımıyorum ama 2011de siteye ilk üye olduğumda hep karşılaşırdım yorumlarıyla. Bu sayfada da çok yazardı
Mekanı cennet olsun inşallah. İnsan görmese de meğer alışıyormuş ismine bile
Rabbim günahlarını affetsin, rahmeti üzerinden eksik olmasın..:KK43:

zeboşu kaybettiğimizi okuyunca çok kötü oldum gerçekten ben de.allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah

Amin inşallah
,sesi hala kulaklarımda çınlıyor..

inanmıyorum Meg'im..inanamıyorum,çok kötü oldum şimdi...Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah ailesine sabır versin yüce rabbim...:2::2::2::2::2::2:

Maalsef huri zeboşu kaybettik,amin inşallah ..

Kendisini tanımıyorum ama 2011de siteye ilk üye olduğumda hep karşılaşırdım yorumlarıyla. Bu sayfada da çok yazardı
Mekanı cennet olsun inşallah. İnsan görmese de meğer alışıyormuş ismine bile
Rabbim günahlarını affetsin, rahmeti üzerinden eksik olmasın..:KK43:

Burada yazardı her çarşamba didişip dururduk,hürremciydi kendisi,bugün var yarın yok misali işte...

Başlığına dikkat edip bakmamışdım bir süredir.Başımız sağolsun üzüldüm.Mekanın cennet olsun zeboş:KK14:

kendisini buradaki eğlenceli hürrem yorumlarından tanıyorum.
ölüm haberi bu topiğe yazıldığından beri bir türlü elim buraya yazmaya gidemedi.
sanki gerçek hayatta tanıdığım birini kaybetmişim gibi hissettim.
Allah mekanını cennet etsin inşallah.

Gene baştan başladı show da allahım ne gülüyorum şu hürreme sümbüle süklüm diyor :KK60:
Dilinmi yuttun dicene , dilinimi yedin diyor :KK60: :KK60: :KK70::KK70::KK70:

Nasıl söylenir bilemiyorum ama çok üzgünüm,sevgili kardeşimiz zhebani'yi maalesef kaybettik ..
Sağlık sorunları vardı,ameliyat olmuştu son dönemde durumu biraz zorlanmıştı.
Dün kardeşi beni aradı haberi verdi,14 mayısta vkaybettik dedi..
Mekanın cennet olsun zeboşumuz,seni seviyoruz ailenede baş sağlığı diliyoruz.
Allah rahmet eylesin baya olmuş yeni gördüm
kendisiyle bir kaç yıl önce konuşmuştuk sağlığı düzeliyordu
çok üzüldüm...

X