muharrem ince

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nescioquisegosum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2022
969
1.494
21
hanımlar sizin muharrem ince adaylığı ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. bana şu an en iyi aday o geliyor. sizler neler düşünüyorsunuz? özellikle Cumhur ittifakını desteklemiş ama hüdapar'ın ittifaka katılmasıyla fikrini değiştirmiş kişiler ne düşünüyor? birlikte tartışalım

hanımlar sizin muharrem ince adaylığı ile ilgili görüşlerinizi merak ediyorum. bana şu an en iyi aday o geliyor. sizler neler düşünüyorsunuz? özellikle Cumhur ittifakını desteklemiş ama hüdapar'ın ittifaka katılmasıyla fikrini değiştirmiş kişiler ne düşünüyor? birlikte tartışalım
PKK'ya bakış açısı başta olmak üzere diğer muhalefetlere nazaran daha dinamik ve samimi buluyorum.

Depremden çok önce Türkiye'nin deprem ülkesi olduğunu ve Marmara'nın sanayi ağını Mersin bölgesine aktarmanın olası bir İstanbul depremi'nde ülkeyi İç Anadolu ve Mersin limanı üzerinden besleyebileceğimizi söylemişti.Başka öngörüleri de var.

Şahsen en samimi,gerçekçi ve dinamik bulduğum aday.
Cumhur İttifakını hiç desteklemedim. Milliyetçi kökenli biriyim(MHP'li değil milliyetçi:)Şu an büyük resme bakıyorum ve inceden inceden seviyorum.

Bende milliyetçi biri olarak görüşlerini beğeniyorum, hem samimi geliyor hem umut ve güven vaadediyor. Bence kendisi de zaten sadece chp kesime değil muhafazakar kesime de hitap edebilecek biri.
Güzel bir noktaya değindiniz. Sanıyorum ki İnce'yi de zorluyor bu algı.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde sandıklar açıldıktan sonraki durumlardan dolayı kendisine güven duymuyorum ve ülkemi ona teslim etmek istemiyorum. Konuşmaları, görüşleri gerçekten güzel nokta atışı ancak güvenim inanılmaz zedelendiği için kendisi oy verebileceğim birisi değil.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde sandıklar açıldıktan sonraki durumlardan dolayı kendisine güven duymuyorum ve ülkemi ona teslim etmek istemiyorum. Konuşmaları, görüşleri gerçekten güzel nokta atışı ancak güvenim inanılmaz zedelendiği için kendisi oy verebileceğim birisi değil.
Chp ile arasında söz ettiğiniz seçim süreci hakkında yaşananları ispatlı bir şekilde defalarca ifade etmeye çalıştı aslında. İzlediniz ve hala içinizdeki şüphe gitmiyor mu?

Ülkemiz için en güzeli olmasını diliyorum.

Chp ile arasında söz ettiğiniz seçim süreci hakkında yaşananları ispatlı bir şekilde defalarca ifade etmeye çalıştı aslında. İzlediniz ve hala içinizdeki şüphe gitmiyor mu?

Ülkemiz için en güzeli olmasını diliyorum.
Maalesef gitmiyor çünkü cumhurbaşkanlığı koltuğundan bahsediyoruz. Ülkenin yönetici her türlü problemle başetmek zorunda olan birisi. Benim belki o koltuğa yüklediğim anlam farklıdır ama ben ondan bundan etkilenip bu şekilde davranabilmiş birisine güven duyamıyorum.

Umarım tek umudumuz o. Üzülüyorum ülkemizin bu haline dedikleri gibi altınlar, zümrütler içinde olabilecek bir ülkeyken olduğumuz hal içler acısı. Ama inşallah geçecek bu günlerde 🍀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X