Muhabbet kuşu lipom

Cicek Kiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2018
6.130
17.692
6 yaşında erkek muhabbet kuşum var. 5 yıldır poposunun üstünde yağ bezesi var, fındık kadar olan beze şuan erik boyutunda.
Son 2 haftadır lipom inanılmaz büyüdü, veterinerlik fakültesi 4 yıl önceki muayenede, büyürse almak gerekli demişti ama malum kuşlardan anlayan çok çok az hekim var. Herhangi birine emanet edemem.
Buarada bir vet enjeksiyon ve takviye ilaçlarla tedavi etmeye çalıştı ama malesef büyüme yavaşlasada devam etti ve kuş ameliyat edemem dedi. Ankarada muhabbet kuşundan anlayan iyi bir veteriner önerisi olan var mı 🙏Benim için çok değerli miniğim 😞

Burası çok aktif ve durumumuz acil, lütfen konu burada biraz kalabilir mi 🙏

6 yaşında erkek muhabbet kuşum var. 5 yıldır poposunun üstünde yağ bezesi var, fındık kadar olan beze şuan erik boyutunda.
Son 2 haftadır lipom inanılmaz büyüdü, veterinerlik fakültesi 4 yıl önceki muayenede, büyürse almak gerekli demişti ama malum kuşlardan anlayan çok çok az hekim var. Herhangi birine emanet edemem.
Buarada bir vet enjeksiyon ve takviye ilaçlarla tedavi etmeye çalıştı ama malesef büyüme yavaşlasada devam etti ve kuş ameliyat edemem dedi. Ankarada muhabbet kuşundan anlayan iyi bir veteriner önerisi olan var mı 🙏Benim için çok değerli miniğim 😞

İnstagramdan takip ettiğim bir kuş veterineri var ama ankarada değil galiba izmir'de. Farklı şehirlerden insanlar kuşlarını götürüyor diye gördüm ama sizin şartlar nasıldır bilemeyeceğim tabi. Bi de deneyimlediğim birisi değil, sadece instagramdan takip ediyorum

İnstagramdan takip ettiğim bir kuş veterineri var ama ankarada değil galiba izmir'de. Farklı şehirlerden insanlar kuşlarını götürüyor diye gördüm ama sizin şartlar nasıldır bilemeyeceğim tabi. Bi de deneyimlediğim birisi değil, sadece instagramdan takip ediyorum
Evet kuş veterineri burak bey, İzmirde. Malesef görmeden birsey diyemiyorlar. Pet taksiyle gönderebiliyoruz ama fiyat olarak ne çıkaracağını bilmediğim için cesaret edemiyorum. Eşim memur bende çalışıyorum ama yine de gönderemiyorum hale bak 😞 Ankarada olursa maddi manevi daha iyi olacak

İstanbulda cerrahpaşanın veterinerlik fakültesinin yanlış hatırlamıyorsam hayvan hastanesi var. Doktorları cerrahpaşanın veterinerlik hocaları. Gelebilirseniz orasını bir araştırın

Nerdesiniz ? Avcılar da veterinerlik fakültesi var .

Maalesef her veteriner kuştan anlamıyor.

Birde inanoğlu veterinerlik var. Belki yardımcı olurlar.

17 yaşındaki muhabbet kuşumu 1 yıl önce bugün kaybettim.

Sessiz evlatlar ...

Tüyü kadar ömrü olsun inşallah

Nerdesiniz ? Avcılar da veterinerlik fakültesi var .

Maalesef her veteriner kuştan anlamıyor.

Birde inanoğlu veterinerlik var. Belki yardımcı olurlar.

17 yaşındaki muhabbet kuşumu 1 yıl önce bugün kaybettim.

Sessiz evlatlar ...

Tüyü kadar ömrü olsun inşallah
Amiin..
Ankara içi heryere götürebilirim, gece araştırırken tesadüfen bir klinik denk geldi bugun aksam için randevu aldım. Yorumları çok olumlu. İçim gidiyor onu böyle görmeye. Annesi erkenden yuvadan atmış, enjektorle besledim koynumda uyuttum gözüm gibi baktım..
Başınız sağolsun.. sadece kuş deyip geçilecek varlıklar asla değiller.
Bugün gideceğim veteriner sonucu olumlu olmazsa sizin söylediğiniz kliniklede görüşeceğim son çare yine ank veterinerlik fakültesi gibi

Amiin..
Ankara içi heryere götürebilirim, gece araştırırken tesadüfen bir klinik denk geldi bugun aksam için randevu aldım. Yorumları çok olumlu. İçim gidiyor onu böyle görmeye. Annesi erkenden yuvadan atmış, enjektorle besledim koynumda uyuttum gözüm gibi baktım..
Bugün gideceğim veteriner sonucu olumlu olmazsa sizin söylediğiniz kliniklede görüşeceğim son çare yine ank veterinerlik fakültesi gibi

Amiin..

İnşallah iyi olur. Benim yazdıklarım İstanbul'da ama genede yönlendirirler.

Zorlu bir süreç ama gececek gönlünüz ferah olsun .

Maalesef hiçbir bilgim yok. Ama kuş konusunda çok bilgili ya da uzmanlığı dışında kaldığını söyleyen pek veteriner görmedim ben. En azından arkadaşımın sürecinde bu şekilde tanık oldum. Umarım en kısa zamanda, doğru kişiyi bulursunuz. Çok geçmiş olsun. 🙏🌸

Benim de muhabbet kuşum var gölbaşında bir vet var gölbaşı veteriner kliniği bizde bir iki kez götürdük bayağı ilgili kuş konusunda da bilgili umarım biran önce sağlığına kavuşur 🙏😞

Benim de muhabbet kuşum var gölbaşında bir vet var gölbaşı veteriner kliniği bizde bir iki kez götürdük bayağı ilgili kuş konusunda da bilgili umarım biran önce sağlığına kavuşur 🙏😞
Hafta içi ameliyati var 😞 alınması lazım çok büyük dedi veteriner. Korkuyorum, inşallah hersey yolunda gider. Allah'ım bütün hasta hayvanlara şifa versin 🙏

Buldunuzmu vet . Allahım acil şifalar versin 🙏 kolaylıkla atlatsin amaliyatini 🙏 iyi düşünün iyi olsun 😊
Buldum çok şükür 🙏 geçen gece sabaha kadar araştırma yaptım en olumlu yorumlar bu veterinerindi. Gerçekten olumlu yorum yaptıkları kadar varmış. Çok ilgili, ve kanatlılardan anlıyor. Kimsenin ihtiyacı olmasın ama ihtiyacınız olursa adını verebilirim 🙏

Buldum çok şükür 🙏 geçen gece sabaha kadar araştırma yaptım en olumlu yorumlar bu veterinerindi. Gerçekten olumlu yorum yaptıkları kadar varmış. Çok ilgili, ve kanatlılardan anlıyor. Kimsenin ihtiyacı olmasın ama ihtiyacınız olursa adını verebilirim 🙏
Çok şükür ki bulmuşsunuz 🙏 kuzumm yaa kıyamam inşallah tez vakitte sağlığına da kavuşsun 😊 bu masumların hiç bir zaman canları yanmasın 🙏 tamam teşekkür ederim 😊 olmaz inşallah da olursada mutlaka size yazarım

X