Mugladaki Oteller

E

EU1

Ziyaretçi
Hapimag Resort Sea Garden
1735boteluq9.jpg
Otel Bilgileri: 5 Yıldızlı standartlara sahip Otel Hapimag Resort Sea Garden deniz kıyısında, özel plaj, Bodrum 18 km, Bodrum, Milas hava alanına 45 km, mesafededir. Otel'in 285 toplam oda, 570 toplam yatak kapasitesi ve deniz, kara manzarası vardır. Hapimag Resort Sea Garden Otel'in oda detayları, direk telefon, müzik yayını, minibar, kasa, internet bağlantısı, televizyon, uydu tv, merkezi klima, küvet ve banyo, saç kurutma makinası, banyoda telefon olarak dizayn edilmiştir. Otel Hapimag Resort Sea Garden'in genel özellikleri, merkezi klima ve ısıtma, bahçe, tv odası, oyun odası, internet, kuaför salonu, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, market, hediyelik eşya, kuyumcu, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, ücretli bebek bakıcısı, ücretsiz otopark, evcil hayvan kabul edilir. Hapimag Resort Sea Garden Otel'de spor ve rekreasyon, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme relaks havuzu, çocuk yüzme havuzu, ısıtmalı havuz, Türk hamamı, sauna, masaj, jakuzi, solaryum, sağlık merkezi, fitness center, aerobik, masa tenisi, bilardo, disko, gece klübü, animasyon programı, tenis, mini golf, mini futbol, plaj voleybolu, basketbol, bisiklet, jogging, çocuk oyun alanı, dalış okulu, muz, kano, rüzgar sörfü, yelken. Otel Hapimag Resort Sea Garden'de yeme ve içme, yarım pansiyon, kahvaltı salonu, lobi bar, snack bar, havuz bar, sahil bar, restaurant bar ve restorantlarında Dünya mutfağı, Türk mutfağı, İtalyan mutfağı, Vejeteryen mutfağı. Hapimag Resort Sea Garden Otel'in tam donanımlı toplantı salonunda tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, fax, klima mevcuttur.

Adres : P.K.3 Yaliciftlik / Bodrum / Mugla

dsc0013qm8.jpg

otelfy0.jpg

dsc0023gk3.jpg

dsc0031tm1.jpg

Fethiye-Çalış plajında, konum olarak denize sıfır.
Odalarda tv, fön, tlf, balkon..
Otelde ise bar, restaurant, çocuk havuzu, çocuk parkı, otopark mevcuttur.
Oda kahvaltı ya da yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği dahil) konaklanabilir.
01/04-30/06 trh. arası kişi başı BB. 25 - HB. 32,50 YTL.
01/07-15/09 trh. arası kişi başı BB. 30 - HB. 37.50 YTL.
Telf: 0 252 622 05 90 -93 - 0 252 613 14 10
İyi tatiller :hooray:

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşım.ben aries diye bi otelde kalmıştım orda.çok kötü.sivri sinekten geçilmiyo.çalış plajını da hiç beğenmedim

arkadaşım.ben aries diye bi otelde kalmıştım orda.çok kötü.sivri sinekten geçilmiyo.çalış plajını da hiç beğenmedim

Arkadaşım, Aries otelde kaldığına göre sanırım en az 3 yıl önce olmalı. O otel konum olarak doğal bir kanal kıyısında, sivrisinek bu nedenle rahatsız etmiş olabilir. Bu yıl otelde çok büyük düzenlemeler yapılıyor, el değiştirdi. Şimdi o kanaldan teknelerle direk otele inecek müşteriler. Fethiye'de çok güzel koylar, plajlar ve denizler var, önemli olan buradan yararlanmak. Maalesef tatili anlayış olarak, herşey dahil otellerde akşama kadar yemek ve içmek olarak değerlendiren kişiler, çok fazla güzellikleri göremiyorlar. Ben turizm acentası sahibi olduğum için çevremizin ne kadar güzel olduğunu ve kaçırılmayacak her noktayı biliyorum dersem abartmış olmam. Muhtemelen tesisin kötü yönetildiği bir zamana denk gelmişsin ve buradan kötü anılarla dönmüşsün haklı olarak.. Şimdi Fethiye herşeyiyle çok değişti ve değişim hızla devam ediyor. Yolun bu tarafa düşerse mutlaka misafirim olarak bekliyorum, olumsuz düşüncelerini değiştireceğime emin olabilirsin :içelim:

X