Mtv Müzik Ödülleri 2013

gozde_gorkem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2012
189
0
Limon Çekirdeği

Eveet dün akşam gerçekleşen MTV Müzik Ödülleri'nden bahsetmek istiyorum.Tören New York da gerçekleşti.
Önce kırmızı halıyı inceleyelim.Kimler ne giymiş,nereden giyinmiş?Turumuza başlıyoruz.

$mtv-videu-muzik-kirmizi-hali-2013-1.jpg
Lady Gaga,Prabal Gurung marka siyah uzun bir elbise tercih etmiş.Bana soracak olursanız çok da yakıştığını söyleyemem.Lady Gaga'yı eski sarışın haliyle görmek beni daha mutlu eder.Siyah saçlarıyla olduğundan daha büyük gösteriyor.Umarım eski saçlarına kısa zamanda geri döner.
Selena Gomez,Versace marka gerçekten çok beğendiğim bir elbise tercih etmiş.Fikrimce gecenin şıklarından biri.Düz saçları ve sade makyajıyla gerçekten hoş duruyor.
Crystal Reed,Zac Posen marka uzun bir elbise tercih etmiş.Açıkçası ben kendisine pek yakıştıramadım.Göğüs dekoltesi,çantası,saçları hiç hoşuma gitmedi.Ama makyajına ve kendi güzelliğine lafım yok tabi ki.
Taylor Swift,Herve Leger marka fiziğine yakışan güzel bir elbise giymiş.Elbisesi gerçekten çok hoş.Ama ben saç modelini hiç beğenmedim.Farklı bir model tercih edilebilirdi diye düşünüyorum.
Naya Rivera,Paco Rabanne marka çok beğendiğim bir elbise tercih etmiş.Uzun siyah saçlarıyla elbisenin birlikteliği gerçekten çok hoş.

$mtv-video-muzik-kirmizi-hali-2013-3.jpg

Ellie Goulding,Furne One marka elbisesiyle çok da hoş gözükmüyor bence.Boğazını saran bu modelle saçlarını toplasa daha iyi olabilirdi.
Ciara,Givenchy marka transparan elbisesiyle çekici duruyor.Saçlarının rengiyle elbisenin tonu bence iyi durmuş.
Erin Wasson,Alexandre Vautnier marka elbisesini beğendim mi beğenmedim.Ben olsam bir törene bu şekilde hayatta gitmem.
Iggy Azalea,Pucci marka elbisesiyle gecenin ''Altın Kızı'' ilan edildi.Ama ben bu elbiseyi Jennifer Lopez'de görsem daha çok memnun olurdum
Jemima Kirke nin giydiği bu elbiseyi pek beğenmedim.Hele ayakkabıları hiç hoşuma gitmedi.

$mtv-video-muzik-kirmizi-hali-2013-5.jpg $mtv-video-muzik-kirmizi-hali-2013-5.jpg

Jillian Rose Reed,Three Floor marka elbisesi pek hoş değil ama ona yakışmış.Kız güzel olunca ne giyse yakışır.
Miley Cyrus,Dolce&Gabbana marka kıyafeti ona gerçekten yakışmış.Her ne kadar saçları kötüyse bir o kadar da kıyafeti güzel taşımış.
Jordin Sparks ve bu kıyafet!İki parça değil de tek parça olsaydı sanki kıyafet daha güzel dururdu.
Zoey Deutch,Jonathan Simkhai marka kıyafeti bana hemen Katy Perry'i anımsattı.Onun üzerinde bu elbise çok daha hoş durabilirdi bence
Shailene Woodley,Pucci markasını tercih etmiş.Eteğini gerçekten çok sevdim.Ama üstündeki çok spor duruyor.Başka bir şey tercih edebilirdi.

$2013-mtv-vma.jpg
Adam Lambert,Lanvin marka takımıyla gerçekten yakışıklı görünüyor.Hoşuma gitti
Joseph Gordon-Levitt bu takımla evet hoş ama renkler benim pek hoşuma gitmedi.
Justin Timberlake ne giyse ona yakışır zaten.Ama şapka olmasaymış daha iyiymiş.
Kanye West sanırım nereye geldiğinin farkına varamamış.Nedir bu kıyafet?Hiç beğenmedim.
Will Smith!Bir insana siyah bu kadar mı yakışır!Her zaman ki gibi çok çekici.

$lady-gaga-mtv-vma-sahne.jpg
Lady Gaga'nın sahne kıyafetleri her zamanki gibi kendisini yansıtıyor.Deli dolu ve ilginç!
Katy Perry'nin sahne kostümü yakışmamış.Pek beğenmedim.

$002826bb_medium.jpeg
Miley Cyrus,herkesin de söylediği gibi biraz fazla değişti.O çocuk gitti bir anda çılgın bir kadın geldi.Diyecek söz bulamıyorum.Yorum sizin.

Yazının devamı için lütfen bloğumu ziyaret edin :)
Limon Çekirdeği

X