mobilyada cayma hakkı

sözleşmede yazıyor evet sanırım iade olmayacak off keşke acele etmeseydim
Bosverin nasibiniz buymuş.. Allah güzel günlerde kullanmayi nasip etsin bu da gelince kullandıkça içinize siner sevilir evin bir parçası haline gelir :)

Ayip olmayacaka ne kadara aldiniz? Bizim de ihtiyacimiz var kardesim icin, fikir olsun

Ben asiri sacma buldum 2 gün önce olusturulan siparisin iptal edilmemesini bence tüketici haklarina falan mutlaka danisin. Sadece magazanin verdigi bilgiyle yetinmeyin

sözleşmede yazıyor evet sanırım iade olmayacak off keşke acele etmeseydim
Keşke acele etmeseymişsiniz.
Ben genelde çalışırken müşteri ürünü aldıktan sonra 24 saat bekletirdim , hemen sipariş oluşturmazdım. Belki değişiklik olur diye.

Neyse olan olmuş artık Güzel günlerde kullanın.

Bosverin nasibiniz buymuş.. Allah güzel günlerde kullanmayi nasip etsin bu da gelince kullandıkça içinize siner sevilir evin bir parçası haline gelir :)

Ayip olmayacaka ne kadara aldiniz? Bizim de ihtiyacimiz var kardesim icin, fikir olsun
biz de bakıyoruz alacağız 10 gün içinde oldukça pahalılar 9 binden aşağı yok parçalarını fazla alırsanız 11 12 bin civarında marka olanlar

biz de ölçtük ona göre alacağız ama teminde güçlük var şimdi ürünler yok ellerinde firmaların
Genç odaları genelde siparişle gelir. Altarnatif çok olduğu için (3 kapaklı dolap / sürgülü Dolap/ Kız erkek için farklı renkler) .
Üretim aşaması da 4 işe 6 hafta arası sürer.
Ama ölçülerinde tereddüt ederseniz mutlaka mağazan görevliyle eve gidip ölçü alın.

Genç odaları genelde siparişle gelir. Altarnatif çok olduğu için (3 kapaklı dolap / sürgülü Dolap/ Kız erkek için farklı renkler) .
Üretim aşaması da 4 işe 6 hafta arası sürer.
Ama ölçülerinde tereddüt ederseniz mutlaka mağazan görevliyle eve gidip ölçü alın.
odamız bayağı büyük kitabımız çok 2 kitaplık alacağız o yüzden mecbur sürgülü dolap daha pahalı ama diğerinden.10 güne gelin dedi mağaza yeni açılmış ürünü kurmamışlar henüz mağazaya ke.......k ve çi....k markalarında begendik birinden birini alacağız bakalım kısmet

çok teşekkür ederim 7000 tl fiyatı 3 kapılı dolap yatak baza şifonyer ve çalışma masası

X