Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Mobilya markaları, vivense

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Caretaker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2019
130
64
29
Merhaba kızlar, ben baştan aşağı ev düzeceğim ama yardıma ihtiyacım var. Çünkü bütçem kısıtlı ve zevkime hitap edecek şeyler bulmakta çok zorlanıyorum. Aklıma burası geldi soracak :) Vivense den koltuk takımı ve yatak odası beğendim hem de çoookkkk beğendim ancak internette kullanıcı yorumlarını okuyunca tereddüte düştüm. Herkes şikayetçi. Yüz yorumdan 98i olumsuz:KK43: sonra aynı yatak odasını yıldız mobilya diye bir markanın sitesinde gördüm. Ama koltuk takımlarının benzerlerini dahi bulamadım. Üstelik yıldız mobilya daha pahalıydı. Merak ediyorum vivense hk düşüncelerinizi bir de uyguna güzel ürünler bulabileceğim siteler markalar söyleyebilir misiniz? Malum corona yüzünden online bakmak zorundayım. Ve 1 ay içinde seçip sipariş vermeliyim. Bütçem yatak odası ve koltuk takımı için max 10.000₺ yardımlarınızı bekliyorum

Vivense markasini sitesinden alacaksaniz sorun yasamaniz cok yuksek. Ben konsolve orta sehpami vivense den aldim ama trendyol uzerinden aldim. Kurulumunu kendimiz yaptırdık. O şekilde bir sorun olmadi. Esyanin kendisinde sorun yok. Genelde söyledikleri tarihte gelmiyorlar. Oyaliyorlar. Bazen yanlis ayakli urun gonderdikleri olmus. Bunun icin 2 ay bekleyen 2 ay sonunda yine farkli ayak gonderilen birini taniyorum. Internette primos home store diye bir yer var oradan da alma sakin. Omlar da bizi aylarca beklettiler. Esim işten izin aldi kuruluma gelicez dedikleri icin. Gündüz.bekliyorduk gece 3 te kuruluma geldiler. Gece 3te matkap sesleri dinledi komşular 1 2 saat. Gece oldugu icin esyayi kontol edemedik. Çizik varmis aydada. O degisti.Ayrica faturada da takim fiyatini az tutarda gosterip vergiden calmislar.

Vivense markasini sitesinden alacaksaniz sorun yasamaniz cok yuksek. Ben konsolve orta sehpami vivense den aldim ama trendyol uzerinden aldim. Kurulumunu kendimiz yaptırdık. O şekilde bir sorun olmadi. Esyanin kendisinde sorun yok. Genelde söyledikleri tarihte gelmiyorlar. Oyaliyorlar. Bazen yanlis ayakli urun gonderdikleri olmus. Bunun icin 2 ay bekleyen 2 ay sonunda yine farkli ayak gonderilen birini taniyorum. Internette primos home store diye bir yer var oradan da alma sakin. Omlar da bizi aylarca beklettiler. Esim işten izin aldi kuruluma gelicez dedikleri icin. Gündüz.bekliyorduk gece 3 te kuruluma geldiler. Gece 3te matkap sesleri dinledi komşular 1 2 saat. Gece oldugu icin esyayi kontol edemedik. Çizik varmis aydada. O degisti.Ayrica faturada da takim fiyatini az tutarda gosterip vergiden calmislar.
Offf vivense e bayılıyorum ama herkes şikayetçi işte:KK43: önerebilecepiniz bir marka var mu?

Biz mobilya alacağımız zaman bakmıştık vivenseye ama hiç profesyonel gelmedi. Showroomda hiç mobilya yoktu internetten beğendiğimiz modelleri görmek istesek göremedik. Sadece kumaş örneği gösterdiler. Fiyat alalım dedik onlar da bizim internetten baktığımız yerden hesaplayıp söylediler bize :))
Aracı firma oldukları için hiç güven vermedi bize, ordan alışveriş yapıp memnun kalmayanlar var çevremde.
O yüzden enzadan yana kullandık tercihimizi hem çok iyi ilgilendiler hem de baya kaliteli geldi ürünler gözümüze. Daha teslim almadık ürünleri o konuda yorum yapamam ama diğer açılardan baya memnun kaldık.

Merhaba kızlar, ben baştan aşağı ev düzeceğim ama yardıma ihtiyacım var. Çünkü bütçem kısıtlı ve zevkime hitap edecek şeyler bulmakta çok zorlanıyorum. Aklıma burası geldi soracak :) Vivense den koltuk takımı ve yatak odası beğendim hem de çoookkkk beğendim ancak internette kullanıcı yorumlarını okuyunca tereddüte düştüm. Herkes şikayetçi. Yüz yorumdan 98i olumsuz:KK43: sonra aynı yatak odasını yıldız mobilya diye bir markanın sitesinde gördüm. Ama koltuk takımlarının benzerlerini dahi bulamadım. Üstelik yıldız mobilya daha pahalıydı. Merak ediyorum vivense hk düşüncelerinizi bir de uyguna güzel ürünler bulabileceğim siteler markalar söyleyebilir misiniz? Malum corona yüzünden online bakmak zorundayım. Ve 1 ay içinde seçip sipariş vermeliyim. Bütçem yatak odası ve koltuk takımı için max 10.000₺ yardımlarınızı bekliyorum
Vivense'den aldım ben geçen sene evlenirken koltuklarimi, halilarimi. Çok güzel ürünler geldi,fakat eve getirmeleri bir dert. Büyük eşyada süreç sizi biraz yorar. Ama ürünlerinden çok memnunum. Bu sene tek bir kanepe istedim, onun gelişinde sorun çıkmadı. Ondan da çok memnunum. Yalnız ben şey diye duydum, sanırım İnegöl'deki magazalrdan ürünler alıp kendi etiketlerini basıyorlarmis. Daha yüksek fiyatlara satiyorlarmis. Vivense'de begendiklerini başka yerden bakabilirsin. Tedarik konusuna göz yumarim dersen, al. Bir de alırsan ve sıkıntı çıkarsa şikayet sitelerine yaz, anında çözüyorlar sorunu.

Vivense ten bir büfe tarzı sehpa aldım kurulumunu kendin yapıyorsun 1 ayda zor geldi parçaları kontrol etmek açıkçası aklımıza gelmedi kurulum yaptıktan sonra farkettik ki iki parça eksik gelmiş. Müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek başlıca sorun. Neyse onu başardım kurulum yaptığım için geri gönderirsem ürünün fiyatının %25ine kesik atıyolarmış eksik parçaları istedim tam 4 kere kurulum şemasındaki numaralarını vererek üstelik; bu 4 kerenin 2 keresi “vida” gönderdiler zar zor müşteri temsilcisine ulaştım yine, kadın aynen bunu dedi “üreticilere anlatamadım bir anlamıyorlar ben de çaresiz kaldım” gülsem mi ağlasam mı bilemedim kör topal bir sehpam oldu lanet firma her gördüğümde küfrediyorum

Biz evlenirken köşe takımı almıştık memnun kaldık açıkcası çok uygun fiyata aldık birde ama aşırı kaliteli değil ama bence gözünün gördüğü dokunabildiğin şeyleri almalısın ucuz etin tiridi olmuyor maalesef ama o markadan tv ünitesi köşe gibi şeyleri alabilirsin fakat yatak odası bence alma yani ben olsam almazdım sürekli kullanılan şeylerde kalite önemli uzun ömürlülüğü açısından

Vivensenin tarzı çok güzel o tarzda evmoda ve enzaya bakabilirsiniz ya da ikea

X