Makyaj Ürünleri Missha ve nyx ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hayat777

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
474
76
Merhaba arkadaşlar,
Bu aralar missha ve nyx ürünlerini araştırıyorum daha önce hiç kullanmadım
Makyaj bazı,
Fondöten
Pudra
Sabitleyici bakıyorum
Cildim yağlı tavsiye edebileceğiniz ürünleriniz varmı

Misshadaki bb kremlerin fondötenden çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim.. Özellikle perfect cover bb kremlerine bak derim. Makyaj bazı olarakta missha da, bb kremler için boomer diye bir baz var, onu deneyebilirsin.

Nyx in kontür paleti harika,kremsi bir dokuya sahip.soldan alt ikisini göz kapağı ve kaş altına kullanıyorum

Eklentiler

• 4F304B11-2ADC-41E5-A454-74C92347EDF0.png
    4F304B11-2ADC-41E5-A454-74C92347EDF0.png
    213,7 KB · Görüntüleme: 150
Bende bu markayı oldukça merak ediyordum özellikle güneş ürünlerini. Geçen gün araştırmalarım sayesinde ... burada markanın denendiğini ve memnun kalındığını okudum. Gönül rahatlığı ile artık alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 yıl önce koreden misshanin ürünlerini almıştım. Oraya gidemediğim zaman turkiyedeki sitesinden sipariş veriyorum. Missha bb kremleriyle ünlü bir marka zaten. Yoğun makyaj yapıyorsan hafif gelebilir. Sade doğal makyaj yapıyorsan misshayi kesinlikle denemelisin. Cilt bakım ürünlerine göz atmayı unutma. 🤗

2 yıl önce koreden misshanin ürünlerini almıştım. Oraya gidemediğim zaman turkiyedeki sitesinden sipariş veriyorum. Missha bb kremleriyle ünlü bir marka zaten. Yoğun makyaj yapıyorsan hafif gelebilir. Sade doğal makyaj yapıyorsan misshayi kesinlikle denemelisin. Cilt bakım ürünlerine göz atmayı unutma. 🤗
bende missha cilt ürünleri kullanmaya karar verdim araştırma aşamasındayım o kadar çok ürünün var ki

ben ne kullandıysam pişman olmadım diyebilirim. Çok abartı beğendiğim bir ürün olmadı açıkçası ama hepsi de f/p açısından tatmin ediciydi.

Missha harikadır asla pisman etmez.Nyx’in farını ve aydınlatıcısını kullandım onlar da güzeli.İkisi de iyi markadır

X