Vücut Kremleri Misli duş jeli koku önerisi ve kalıcı!!! :))) Sizden de öneriler bekliyorum!:))))

Vücut kremleri, losyonlar

nurrbulbul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
15
3
Migrenim olduğu için artı bir hassasiyetim vardır kokulara karşı. Parfümler de ya ağır geliyor ya da ağırlık yapıyor tenimde.(ağırlık, sanırım sıkıntı) :)) Tesadüfen Gratis den bir ürün aldım. Resmini paylaştım:)) Bu ürünle yıkandığınız da vücudunuzu şımartıyorsunuz adeta!! :)) Ben bayılıyorum. El kremi ve losyonu da var. Antioksidan olması vücudumdaki sivilceleri azalttı.. Benim tenim çok sevdi :) Şarap gibi kokuyorsunuz. Ve uyandığınızda boynunuzdan üzüm kokusu alıyorsunuz... En güzelli sabahlar oluyor:)) Ben deneyin derim! :))

41nteJ7wEfL._SY355_.jpg
25281.jpg

aa cidden bende sürekli giderim hiç dikkatimi çekmemişti bu ürün..kadınlar günü indiriminde denemek isterim.

ay bugun gittim ve dikkatimi cekmedi nasıl olur :))) alayım bari

ben geçen gün kokladım bunun vücut losyonunu..şişesi çok güzel şarap şişesi gibi duruyor. kokusu fena değildi ama almadım tercihim beebeauty vanilla&cheesecake olmuştu.

Söylediğin duş jelinin çok sevimli kokusu var. Onu da çok severim. Fakat, zevkler tartışılmaz elbette :)))

X