Kalıcı Makyaj Uygulamaları Mikroblading ankara

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Bahar yagmur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2020
6
-1
25
Merhabalar. 6 ay önce mikroblading yaptırdım geçen haftalarda ise ücretsiz rötuşuna gittim. yasemin terzioğlu farkıyla harika kaşlara sahip oldum. Eski kaşsız fotoğraflarıma bakmayı kalbim kaldırmıyor 🥺 burada önceden de memnuniyetimi dile getirmiştim. 6 Ay olmasına rağmen hala memnunum rötuş yaptırmadan bile 6 ay daha giderdi şimdi hedefimiz bi 12 ay daha gitmesi. Yasemin hanım gerek güler yüzü gerek hoş sohbetiyle sizi sıcacık karşılayarak yüzünüze en uygun kaşı yapıyor. Sonuçtan memnun ve güler yüzlü çıkıyorsunuz. Buraya tekrardan yazmanın sebebi biz yaptırmadan önce buradaki yorumlar sayesinde yasemin hanımı seçmiştik. Olur da ankarada yaptırmak isteyip emin olmayan birisi vardır ben yasemin hanımın harikaligina ve yapacağı kaslara kefilim. Instagramdan sayfasına da girip bakabilirsiniz. Acı konusuna gelirsek acı hissetmiyorsunuz diyemem ama işlem bittikten sonra acısı da bitiyor diyebilirim. Kaşlarından memnun olmayan herkesin bir gün yasemin hanımla tanışmasını dilerim iyi aksamlar

X