Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Mikro kaynak yaptıranlar, yardımcı olur musunuz ??

denizderinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2014
183
8
Bayanlar ben boncuk kaynak yaptırdım 2 kere artık saçlarım çok yıprandı bir türlü uZatamadım. Boncuk çok Zahmetli oluyor insanın kafasına batması ayrı ağrısı ayrı yıkaması gözükmesi ayrı dert. Birkez daha yapmak istemiyorum artık. Mikro kaynaklar belli olmuyormuş sanırım 2 mm dn daha küçük bir işlem oluyormus kuaförler bile anlamıyor tarzında yorumlar okudum. Yakın zamanda da düğünüm var yani yaptırmayı çok istiyorm. Kullanan ve kullanmış arkadaşlar varsa yorumlarınızı almak isterim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben yaptıralı 3 ay oluyor hiç hiç belli olmuyor hiç ağırlık yapmıyor kaşınması yok görünmesi yok boncuktansa tavsiye ederim

evet nerede yaptırdın ve kaça yaptırdın ben de öğrenebilir miyim?
Mikro kaynağı Julia ya yaptırmıştım çok memnun kaldım saçları ben götürdüm 900 tl tuttu hemde çok az saçım vardır.
Ama daha sonra normal keratin kaynak yaptırdım 2 kere şunu söyleyeyim mikro kaynakla keratin kaynak arasında tek fark var oda keratinin boyutu mikro kaynakta keratin daha küçük o kadar ben 2 defadır keratin yaptırdım mikro kaynaktan farkı yoktu hemde daha ucuza geldi.İnanılmaz seyrek saçlarım vardır yinede rahatca kullandım.Kısacası iyi bir yerde yaptırılırsa keratin kaynakla mikro kaynak aynı.

Mikro kaynağı Julia ya yaptırmıştım çok memnun kaldım saçları ben götürdüm 900 tl tuttu hemde çok az saçım vardır.
Ama daha sonra normal keratin kaynak yaptırdım 2 kere şunu söyleyeyim mikro kaynakla keratin kaynak arasında tek fark var oda keratinin boyutu mikro kaynakta keratin daha küçük o kadar ben 2 defadır keratin yaptırdım mikro kaynaktan farkı yoktu hemde daha ucuza geldi.İnanılmaz seyrek saçlarım vardır yinede rahatca kullandım.Kısacası iyi bir yerde yaptırılırsa keratin kaynakla mikro kaynak aynı.
peki normal keratin kaynağı ne kadara yaptırdın? Onun için yeni saç mı aldın? Çıkardıktan sonra saç diplerinde görüünüş bakımından sıkıntı oldu mu?
Kusura bakma çok soru sordum ama cidden yaptırmayı düşünüyorum ve etrafımda yaptıran kimse yok, kuaförlerin hepsi kazıklama peşinde. En doğru bilgiyi yapanlardan alabilirim diye düşündüm :)

peki normal keratin kaynağı ne kadara yaptırdın? Onun için yeni saç mı aldın? Çıkardıktan sonra saç diplerinde görüünüş bakımından sıkıntı oldu mu?
Kusura bakma çok soru sordum ama cidden yaptırmayı düşünüyorum ve etrafımda yaptıran kimse yok, kuaförlerin hepsi kazıklama peşinde. En doğru bilgiyi yapanlardan alabilirim diye düşündüm :)
Geç oldu ama yazayım hemen ben mikro kaynak yaptırdığımda saçı kendim götürdüm 80 gram 90 gram arasıydı yeterli dediler 900 tl etmişti daha sonra şu meşhur floryada ki tria kuaföre gittim eski kaynaklarımın sökülmesi+boya+ombre+130 gram saç (keratin kaynak) 1100 tl ye geldi.Benim inanılmaz saç dökülmem vardı psikolojikti her aynaya baktığımda üzülüyordum dökülmeye devam ediyordu saçlarım.Geçen ay tekrar yenilettim kaynaklarımı şöyle söyleyeyim normalde hergün dökülüyor saçlarımız ama kaynak olunca orada sıkışıyor kaynaklar çıkınca o saçlar düşüyor ama ben yıpranma olmadı hatta kısada kestirebiliyorum daha bir güçleniyor.Ama iyi bir kuaför yapmazsa iyi bir keratin kullanılmazsa çıkarken saçınız yolunabilir.Benim kaynaklarım pıt pıt çıktı.Ben çok memnunum keratin kaynaktan maşa vesaire herşey yapılabiliyor rahatca kırıldı yıprandı derdi yok.Başka soru sormak istersen cevaplarım hemencicik :KK5:

merhabalar. öncelikle uzun yıllardır saçıma her türlü işlemi yaptıran biri olarak diyorum ki lütfen kaynağın her türlüsünden uzak durun. en son bir hafta önce mikro kaynak deneyimim de hüsranla sonuçlandı. emin olun ki boncuk kaynaktan bile daha zarar veren bir işlem. uzun araştırmalarım sonucu atriumda adını vermek istemediğim bir kuaförde işlemi gerçekleştirdiler. saçım bildiğiniz mahvoldu. renk kaynak herşey faciaydı. ve çok büyük paralar ödedim. 3 gün sonra arayıp çıkarmak istediğimi, bu saçlarla dolaşmak istemediğimi söyledim. bana söyledikleri şey senin istediğin şeyi yaptık. kesinlikle benim istediğim işlemler yapılmadı. saçım iğrenç bir turuncu oldu. herşeyden öte mikro kaynak dedikleri fakat m sinden anlamadıkları mikro denen o kaynağın kafamı yara bere içerisinde bırakması bardağı taşıran son damla oldu. kuaförün bana söylediklerini aynen aktarıyorum. " geç saatlerde gel çıkarma işlemini yaparken kimse görmesin. çok canın yanacak müşteriler görüp korkmasın" şimdi yorumu size bırakıyorum....
bunu duyduktan sonra aslında bu işin ehli olan bakırköydeki başka bir kaynak merkezine gittim. sağolsun ilgilendiler ve özel bir solüsyonla kaynaklarımı çıkardılar. fakat şunu gördüm ki ne olursa olsun bu kaynak saça zarar veriyor ve olan saçlarınız da kopuyor.
maddi manevi çok büyük zararlara uğradım. ve sizlere tavsiyem kesinlikle mikro ya da diğer kaynaklar hiçbirini yaptırmamanız yönünde.

Bende bugün mikro kaynaklarımı çıkarttım Kızlar size yemin ediyorum kendi dökülen saçlarımın dışında bir yığın saç döküldü kendi saçım şuan tüy gibi oldu saçlarım yarı yarıya azaldı sakın yaptırmayın !

arkadaşlar merhaba bende mikro kaynak yaptıracağım saclarımın arasına mavi renk 30 tane kadar nasıl olur görünürmü cok zarar werirmi kuaför tawsiye etti gece yatarken agrısı olurmu görünürmü o kadar para wericez kaç ay kullanablrm

X