Mide bulandirici agiz kokusu

Semosumm

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2020
1.808
7.530
40
Arkadaslar merhbalar benimdislerim asiri sekilde koku veriyo bu koku esimi bile rahatsiz etmeye basladi fircalasam dahi yinede gitmeyen bi kokum vqr bunun icin napabilirom ne onerileriniz var.
(Hamileyim hamilelige zararsiz biseler olursa sevinirim🤗)

Organik elma sirkesi ile gargara çok öneriliyor. Sulandırıp yapılıyo zaten.

Arkadaslar merhbalar benimdislerim asiri sekilde koku veriyo bu koku esimi bile rahatsiz etmeye basladi fircalasam dahi yinede gitmeyen bi kokum vqr bunun icin napabilirom ne onerileriniz var.
Bademcik iltihabı olabilir mi? Diş etlerine parmağınla dokun elini kokla. Sonra bir de bademciğine dokun. Bak bakalım belki bademciktir o fena koku yapar aşırı.

Curugun varsa o da yapabilir

Diş etlerinde çekilme var mı. Hemen doktora görünün derim hamilelikle beraber vücuttaki bazı değerlerin düşmesiyle dişlerin dökülmesine kadar gidebilir durum.
Arada bir oluyor kirmizi bazi dislerim ama fircaliyinca kan akiyo sonra biraz normallesiyo

Bademcik iltihabı olabilir mi? Diş etlerine parmağınla dokun elini kokla. Sonra bir de bademciğine dokun. Bak bakalım belki bademciktir o fena koku yapar aşırı.
Bademcik iltihabı boğaz ağrısı yapar muhtemelen bademcik taşı vardır bende var bu durum.Bademcik ceplerine(deliklerine) yediğimiz yemekler ge mukus birikerek taş oluşturur.Bademcik üstünde parmağınızı gezdirince koku geliyorsa taş vardır.Bademciğin genetik yarıklı yapısından kaynaklanır.Kendi elimle temizliyorum ben malesef bu çoğu kişide var

Dişçiye gittiniz mi? Diş taşları çok koku yapar

Dişçiye gittiniz mi? Diş taşları çok koku yapar
En son 1 yil olmusdur temizlettim onlarida discimede danisdim bu kokuyu mideden gelme olabilir dedi ama midemde bir sorun yok suana kadar hic bi sikayetim olmadi midemdede

Canm hamilelikte tetikliyordur.. Ben hamile kaldığımzan ağızımın tadı kokusu değişti.. diçiye gittim dişlerimi temizlettim geçmedi... fece bile kalkıp fırçalardım ama doğum oldu o sabah geçti.. Senin de o yüzden olabilir

selam, hamilelik geçirmedim ama bildiğim konu olunca yorum yazmak istedim. hamilelikte salgılanan bazı hormonlar diş eti iltihabına sebep olur. yaşadıklarınız normal. acısa da bıkmadan usanmadan dişlerinizi fırçalamaya devam edin ve bir dişçiye görünün. çünkü bu iltihap düşük riskini de arıtıyor.

X