Mide balonu yaptıran

Ben de çok tuz tüketirim sizi çok iyi anlıyorum. Ödemdir bence de hiç moralinizi bozmayın düzelir mutlaka.

Ben de bir de tuvalete çıkma sorunu var maalesef :KK43:. İlk 9 gün hiç çıkamadım şimdi de takviyedir, kefirdir vs ile uğraş veriyorum :110:
Umarım öyledir bende de oldu kabızlık bakalım hakkımızda hayırlısı Allah hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmasın

herkese selamlar,ben salı günü endoskopi ile mide balonu taktırdım saat 11 civarı cok ama çok hassas bir mideye sahibim çok ama çok korkuyordum tek başıma gittim ve çok şükür çok iyi gecti,tek başıma diyetisyenimle görüştüm ve cıktım hastaneden yaşım 47 kilo 76 boy 160 ilk 10 saat hiçbir sıvı tuketmedim shake yaptım onu içtim yudum yudum hiç kusmadım sadece kramp var sabahtan beri 1 bardak taze sıkılmış meyve suyu içtim çok gaz oluyor yarım litre su içtim o da yudum yudum merak ediyorum hep böyle tok mu kalıcaz yarında sıvı sonra püreye geçicem doktorumdan çok memnun kaldım herşey çok kolay ilerledi biraz halsizlik var merakla bekliyorum,inşallah herkes umduğu kiloya kolaylıkla gelir...

Sizin de hayırlı olsun balonunuz. Meyve suyu rahatsız ediyor olabilir sporcu protein sütleri ayran deneyebilirsiniz. Bir de mide koruyucu almıyorsanız, mutlaka alın. İlerleyen günlerde acıkma oluyor ama yediğinizde ya da ara öğün yapıldığında çabuk doyuluyor. Ben biraz yavaş kilo veriyorum ama çok iyi kilolar verenler var, umarım istediğiniz gibi olur.

Güzel dileklerin için n teşekkür ederim,meyve suyu değilde meyve sebze suyu içme stim ama ne içsem sisiyorum bugün proteinli shake ve 2 yemek kaşığı yoğurt ve minnak bir elma rendeledim hiç halim yok 8000 adım attım yolda bayilacaktim😂hep böyle sis mi hissedecegiz acaba sanki kuzu yedim 😂

X