mide balonu izmirde tavsiye arıyorum

ays_dnz

Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
18
4
52
Arkadaşlar merhaba bi yerden fiyat aldım oldukça yüksek 35bin yuutulabilir mide balonu ve süre sonunda midede eriyen veya kendiliğnden dışkıyla çıkan varmış sanırım. İzmirde mide balonu taktıran tavsiye edebilecek arkadaşlar varmı. Süreç nasıl ilerliyor günlük hayatı etkiliyormu . Çalışıyorum ilk günleri işe gitmeye engelmi. bu süreçleri geçiren arkadaşlar yazabilirmi

Arkadaşlar merhaba bi yerden fiyat aldım oldukça yüksek 35bin yuutulabilir mide balonu ve süre sonunda midede eriyen veya kendiliğnden dışkıyla çıkan varmış sanırım. İzmirde mide balonu taktıran tavsiye edebilecek arkadaşlar varmı. Süreç nasıl ilerliyor günlük hayatı etkiliyormu . Çalışıyorum ilk günleri işe gitmeye engelmi. bu süreçleri geçiren arkadaşlar yazabilirmi
merhabalar İşlemi yaptırdınız mı acaba yaptırdıysanız kime ve ne kadara yaptırdığınızı yazabilir misin ve mümkünse süreçle ilgili bilgi verebilir misiniz ?

merhabalar İşlemi yaptırdınız mı acaba yaptırdıysanız kime ve ne kadara yaptırdığınızı yazabilir misin ve mümkünse süreçle ilgili bilgi verebilir misiniz ?
merhaba henüz yaptıramadım doktor aramaktayım, konuyla ilgili sizin doktor araştırmanız varmı

iİzmir'de dr.Gülden Ballı nstagramdan takip ediyorum,
Sizce hastane kontrolünde yaptirilsa daha iyi olmaz mı evet basit birşey ama nolur ne olmaz ? Fiyatlar konusunda bı bilgi alabildiniz mi ? İlla gelin görüşelim diyorlar ben fiyat öğrenemedim ;( ama ekol reklamlarını çok görüyorum ama bilemem tabi

Sizce hastane kontrolünde yaptirilsa daha iyi olmaz mı evet basit birşey ama nolur ne olmaz ? Fiyatlar konusunda bı bilgi alabildiniz mi ? İlla gelin görüşelim diyorlar ben fiyat öğrenemedim ;( ama ekol reklamlarını çok

Sizce hastane kontrolünde yaptirilsa daha iyi olmaz mı evet basit birşey ama nolur ne olmaz ? Fiyatlar konusunda bı bilgi alabildiniz mi ? İlla gelin görüşelim diyorlar ben fiyat öğrenemedim ;( ama ekol reklamlarını çok görüyorum ama bilemem tabi

maalesef bende fiyat öğrenemedim, dediğiniz gibi gelin görüşelim diyorlar, çok yoğun iş ortamındayım araştırmak için çok fazla vakit ayıramıyorum. hangi hastanelerde yapılıyor bilgim yok açıkcası

maalesef bende fiyat öğrenemedim, dediğiniz gibi gelin görüşelim diyorlar, çok yoğun iş ortamındayım araştırmak için çok fazla vakit ayıramıyorum. hangi hastanelerde yapılıyor bilgim yok açıkcası
Ben yarın ekol Hastanesi'ne görüşmeye gidicem detaylı bilgi paylasirim sizinle ama ne yalan söyleyeyim biraz korkuyorum

Merhabalar görüşmeye gittim ve yaptırdım 16 Kasım günü yaptırdım oncelikle şunu söylemek istiyorum hiç ama hiç kolay değil 80 olarak yola başladım şuan 3 gün oldu ve 3 kilo gitti bile şuan bunu okuyup vay be diyorsunuz ama o vay be de sunlar var 3 gündür inanılmaz yorgunum yeterli besin almadigim için muhtemelen kim derse ertesi gün ise gidilir vs diye ya inanılmaz direncliler yada bilemiyorum yalnız yasiyorum duşa bile korkarak girdim düşüp bayılacak gibiyim gelelim bulantılar yürürken ani kramplar nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama uyurken sağ sola dönemedim heran kusacak gibiyim ama kusamiyorum yarım bardak süt içtim ilk gün ertesi gün su proteinli sütlerden 1 tane bitirebildim ama zorla az önce domates çorbası içtim 5 kaşık ve inanılmaz yavaşça evet açlık çekmiyorum ama inanılmaz yorgunum kafamı toplayamiyorum ekolde yaptırdım doktorum çok ilgili değildi toplam 5 dakika falan gördüm ama asistani diyetisyen ve yanındaki hemşiresi gerçekten ilgiliydi haftalık olarak bilgilendirmeye çalışacağım ama şuanki aklım olsa yaptırmayabilirdim ama bu bulantılar geçtikten sonra fikrim değişir mi bilmiyorum

Dün akşam yatarken biraz daha rahattım her dönüşte büyük bir acı değil daha küçük bir aci ile uyandım birde sürekli istemsiz bir geğirme var bazen bu geğirme kusma refleksine dönüşüyor enerjim hala düşük az önce diyetisyene yazdım tavsiye edeceği birşey var mı diye çünkü şuan 2 kere 2 kaç deseniz suratiniza bakarım o derece ve biran önce kendimi toplamam lazım normal hayatıma donebilmem için

Şuan gerçekten yaptirmasaydim daha iyiydi yatacak zamanım yoktu ve 4 gün çöp oldu sürekli uyudum uyandım uyudum ve şunu da söylemek isterim acıya ağrıya dayanıklıyimdir çit kırıldım değilimdir ama yürürken bile o balon sanırım yer değiştiriyor ince bir acı veriyor otururken kalkarken yatarken sürekli mide bulantısı acı ağrı karışımı birşey ne zaman alışacagim çok merak ediyorum gerçekten çok sinir bozucu şimdi diyorsunuz ben diyordum eee zayıflamak için katlan yani nolcak ki en basit haraketlerde bile gerçekten çok sinir bozucu

Dün Melike hanım diyetisyenim pazar olmasına rağmen çok kısa zamanda geri dönüş yaptı hem şaşırdım hem sevindim vitamin alabilirmisim bı kaç tavsiyede bulundu kusma bitti kramplar baya azaldı pureye gectigim için biraz daha dinç hissediyorum tek bir problem var midemden gurul gurul ses geliyor bu gecer mi yoksa farkında olmadan az olduğum için mi böyle bilmiyorum

Merhabalar görüşmeye gittim ve yaptırdım 16 Kasım günü yaptırdım oncelikle şunu söylemek istiyorum hiç ama hiç kolay değil 80 olarak yola başladım şuan 3 gün oldu ve 3 kilo gitti bile şuan bunu okuyup vay be diyorsunuz ama o vay be de sunlar var 3 gündür inanılmaz yorgunum yeterli besin almadigim için muhtemelen kim derse ertesi gün ise gidilir vs diye ya inanılmaz direncliler yada bilemiyorum yalnız yasiyorum duşa bile korkarak girdim düşüp bayılacak gibiyim gelelim bulantılar yürürken ani kramplar nasıl anlatabilirim bilmiyorum ama uyurken sağ sola dönemedim heran kusacak gibiyim ama kusamiyorum yarım bardak süt içtim ilk gün ertesi gün su proteinli sütlerden 1 tane bitirebildim ama zorla az önce domates çorbası içtim 5 kaşık ve inanılmaz yavaşça evet açlık çekmiyorum ama inanılmaz yorgunum kafamı toplayamiyorum ekolde yaptırdım doktorum çok ilgili değildi toplam 5 dakika falan gördüm ama asistani diyetisyen ve yanındaki hemşiresi gerçekten ilgiliydi haftalık olarak bilgilendirmeye çalışacağım ama şuanki aklım olsa yaptırmayabilirdim ama bu bulantılar geçtikten sonra fikrim değişir mi bilmiyorum
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun, zor olan yanları umarım kısa sürede atlatabilirsiniz ve istediğiniz kiloya sağlıkla ulaşırsınız. iş yoğunluğundan fırsat bulup görüşmeye bile gidemedim. mide bulantsı ve krampları önleyecek ilaç veriliyormuş, bun etlikeri azaltac ak bi ilaç verilmedimi size.ayrıca ücret ne kadar öğrenebilirmiyim

Dün Melike hanım diyetisyenim pazar olmasına rağmen çok kısa zamanda geri dönüş yaptı hem şaşırdım hem sevindim vitamin alabilirmisim bı kaç tavsiyede bulundu kusma bitti kramplar baya azaldı pureye gectigim için biraz daha dinç hissediyorum tek bir problem var midemden gurul gurul ses geliyor bu gecer mi yoksa farkında olmadan az olduğum için mi böyle bilmiyorum
Merhaba uzun zamandır siteye giremedim nasıl oldunuz umarım iyisinizdir . bulantı ve kramplarınız devam ediyormu

Bulanti ve kramplar gitti çok şükür ama çok yavaş kilo veriyorum yarın tam 1 ay olacak 6 kilo verdim evet ilaç veriliyor ama balon sanki yer değiştiriyor gibi olduğu için acı vardi yürürken aniden kramp giriyordu bu ilaçla geçebilecek birşey değildi uyurken sağa sola dönerken baya sıkınti yaşadım karnımın altına küçük yastık koyarak balonu sabitlemeye çalışıyordum ve çok az kilo verdim ama kesin kararlıyım 1bucuk 2 hafta sonra acı kalmadı burada ama ilk hafta yemin ederim işkenceydi 6 kilo verecegimi bilseydim yaptırmazdim

Bulanti ve kramplar gitti çok şükür ama çok yavaş kilo veriyorum yarın tam 1 ay olacak 6 kilo verdim evet ilaç veriliyor ama balon sanki yer değiştiriyor gibi olduğu için acı vardi yürürken aniden kramp giriyordu bu ilaçla geçebilecek birşey değildi uyurken sağa sola dönerken baya sıkınti yaşadım karnımın altına küçük yastık koyarak balonu sabitlemeye çalışıyordum ve çok az kilo verdim ama kesin kararlıyım 1bucuk 2 hafta sonra acı kalmadı burada ama ilk hafta yemin ederim işkenceydi 6 kilo verecegimi bilseydim yaptırmazdim
1 ayda 6 kilo aslında baya iyi, boy kilo kaçla başladınız, iştah azalması açlık hissi nasıl çabuk tokluk hissediliyormu, muhasebeciyim yoğun çalışıyorum kramplar işe gitmeye engelmi, defalerca diyet yapmaya başlayıp hep yarım kalan diyetler zaten diyet programına uyamadığımıziçin bu yola başvuruyorz.. motivasyonuz hep olsun...yılmadan devam, sonuç güzel olacak

1.60 boyum 79.35 ile başladım tam tamına 30 gün oldu 72.95 olmuşum 6.40
ilk hafta işten izin alman daha iyi olur 1 hafta boyunca çok zordu kusma refleksi bazen su gibi ince bi kusma ama çok az biraz iğrenç oldu ama tıpta olur :) geğirme istemsiz gurul gurul sesler geliyordu ve uykusuzluk beni çok yordu çok hassas bi insan değilim ilk 4 gün sıvı beslendim çok az o yüzden çok kötüydü başım dönüyordu odaklanamıyordum 2*2 sorsalar cevap veremezdim duşa bile zor girdim bayılacak gibiydim . kramplar yürürken bi anda ani biri bıçaklıyor gibi ama 5 snlik bi anda yürürken veya otururken istemsizce ah diyip eğilmen iş yerindekilere garip gelmicekse :)
birde yediklerim bi anda %99 azaldığı için 2 haftaya yakın alışamadım . açım aç diyordum yorgun halsiz bitkin kolay değil gerçekten ama kafam da hazırım dedim

Ben daha 30 yaşındayım çok uğraştım daha önce kendim 25 kilo vermiştim uzun süre korudum sonra diz ve bel rahatsızlığı dolayısıyla kilo aldım tekrar verdim sonra aldım verdim derken şimdi gücüm yoktu yarım diyetler vs ama eskiden spora vaktim vardı ama şimdi hayat nedeniyle vaktim yok ve de gücüm de kalmadı sonra kan testi yaptırdım ve kolestrol çıktı biraz o kendimi tutmamı sağlıyor olabilir . tokluk hissi var mı bilemiyorum ama suan alıştım sanırım ama ilk zamanlarda hiç tokluk hissi yaşamadım açtım açççç :)

birazda beslenmemi anlatıyım
sabah haşlanmış yumurta peynir saat 8
öğlen süt sütlü kahve protein süt vs saat 1
ara öğün saat 3 gibi 3 ceviz 5 gib yarım meyve
akşam sebze balık et tavuk gibi az miktarda saat 7 gibi
artık alıştım ilk başlarda zordu alışmam ama zorladım kendimi açıkçası sanırım biraz kafanda kararlı olmalısın
şuanki hayatım sürekli oturma ile geçiyor o yuzden 1 yılda 20 kilo aldım dur demesem bir 20 daha alırdım sanırım ayrıca mide ameliyatı olmak istemedim açıkçası sonrası çok zor oluyormuş yavaş yavaş veriyorum ama emin adımlarla bu sefer olacak hissediyorum

X