Göz Makyajı Microblading yaptiranlar

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Generosa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2013
146
139
Merhaba bayanlar, ben bugün microblading yaptırdım. Yaptirdigim yer mümkün olan en açık rengi yaptı. İkinci gelişinde istersen biraz daha koyulaşır dedi. Ben düz kas istiyordum. Genel olarak memnun kaldım. Merak eden olursa belki resimde ekleyebilirim.

Amma velakin seyrek kaslarımdan sonra tabiki koyu geldi gözüme. 3 gün sonra açılır dedi gerçekten açılır mı?? Ne kadar kalıcı oldu sizde?? Ve en önemlisi çıkınca nasıl oluyor tamamen siliniyo mu yoksa rengi değişip kalıyor mu öyle? Cevaplarsaniz sevinirim teşekkürler simdiden

Merhaba bayanlar, ben bugün microblading yaptırdım. Yaptirdigim yer mümkün olan en açık rengi yaptı. İkinci gelişinde istersen biraz daha koyulaşır dedi. Ben düz kas istiyordum. Genel olarak memnun kaldım. Merak eden olursa belki resimde ekleyebilirim.

Amma velakin seyrek kaslarımdan sonra tabiki koyu geldi gözüme. 3 gün sonra açılır dedi gerçekten açılır mı?? Ne kadar kalıcı oldu sizde?? Ve en önemlisi çıkınca nasıl oluyor tamamen siliniyo mu yoksa rengi değişip kalıyor mu öyle? Cevaplarsaniz sevinirim teşekkürler simdiden

Yeni yapıldığı için şu an ki rengine aldanmayın.Kabuk bağlayıp o kabukları attıktan sonra ki bu süreç 1 haftayı buluyor.Ondan sonra kalan renk asıl renk olacak.Şu an ki renkten 2-3 ton daha açık olur.

Bende yaptırdım şu andaki renginiz artık kalıcı oluyor ama zamanla açılıyor. Tekrar yaptırmamız gerekiyor.

Merhaba. Rengi biraz açılacaktır ama kesinlikle ya grileşecek ya kızaracaktır. 1 yıl sonra çopunluğu silinmil olacak ama kalanlardan rahatsız olacağınız için tekrar yaptırmak zorunda kalacaksınız.

Calistigim yere bayanlar geliyor.
Kaslari kirmizi boyanmis gibi.
Demekki kalici kas boyalari eskimis diye oyle duruyormus.

Kaşlarımı Caner Girgin e yaptırdım. Önden 100 tl eft kaporası ile randevu verdi. Ardından ilk gittigim gün son derece ilgili ve kibar davrandı. Elden 700 tl, eft ile 100 tl olmak üzere 800 tl ödeme yaptım. 25 gün sonra ücretsiz rötuşunuz olacak dedi. 2 ay olmak üzere ve hala rötuşumu yapmadıgı gibi üç kere de son dk mesaj göndererek randevumu iptal etti. Son olarak siz kendinizi bana göre ayarlayacaksınız ben size göre ayarlamayacagım yogun benim işlerim ben mi size geleyim diyerek alay edip tersledi ki zaten randevularımı ona göre ayarlamama ragmen üç defa iptal etti randevumu. En sonunda rötuş ücretini iade etmesini istedim ancak kendisi iade etmedi. Rötuşum yapılmadı, ücretim iade edilmedi, fatura kesilmedi( zaten kampanya varmış bide fatura mı verilecekmiş). Terslendim, biçok şeyle itham edildim, paramla rezil oldum. Şikayetçi olmam durumunda ise 2 tane avukatıyla mahkemede komik duruma düşecegimi sırf bu durumlar için ayda 10.000 lira ödedigi iki avukatı oldugunu, 7 tane davası bulundugunu söyledi. Bana ben caner beyin asistanıyım diyerek mesaj yolladıgı telefon numarasını aradıgımda ise asistanı olmadıgı bir başka güzellik uzmanının telefonundan sahibinin haberi olmaksızın bana msj gönderdigini öğrendim. Ortagım dedigi Zafer Dudu güzellik merkezine ortak olmadıgı ve oraya işlem yapmaya gittigini de söylediler. Kaşlarıma gelince fotografı çekilip sosyal medyaya yüklenmedi. O fotograflardaki gibi güzel olmadı. Tek kasım daha yukarıda ve %70 içi boş ilk haftadan beri. Zaten instagram hesabındaki paylaşımların çekiliş hariç yoruma kapalı olmasından şüphelenmeliydim. Siz siz olun paranızı çöpe atmayın.

Tam iki yıl sonra durum güncellemeye geldim 😂 yaptırmayı düşünen varsa. Öncelikle ben seyrek olduğu için değil şeklini beğenmediğim için yaptırmıştım. Bir yıl olmadan silindi tabi. Silinmeden önce fena değildi. Şuan köşe kısmı hala duruyor çok bariz değil ama duruyor. Ve artık kızıla döndü saçma sapan birşey oldu. Silen bir yerle görüştüm çok az kalmış cildini lazerle yada asitle yormanın gereği yok orada silinir dedi. Benim asıl ihtiyacım istediğim kaş şeklinin verilmesiydi aslında. Bu zamana kadar hep yanlış insanlara gitmişim. Şuan ölçülü kaş alımı yapan bir yere gidiyorum ilk seferde istediğim şekle soktu. Çok memnun kaldım. Düzgün bir yere gitseydim ne microbladingle uğraşırdım ne de kızıl silinmiş anormal bir kaşım olurdu. Size tavsiyem eğer ciddi bir seyrektik probleminiz yoksa doğru kaş alan insanları arayıp bulun. Bunyn için İstanbul’da olanlar için iki isimde verebilirim

Tam iki yıl sonra durum güncellemeye geldim 😂 yaptırmayı düşünen varsa. Öncelikle ben seyrek olduğu için değil şeklini beğenmediğim için yaptırmıştım. Bir yıl olmadan silindi tabi. Silinmeden önce fena değildi. Şuan köşe kısmı hala duruyor çok bariz değil ama duruyor. Ve artık kızıla döndü saçma sapan birşey oldu. Silen bir yerle görüştüm çok az kalmış cildini lazerle yada asitle yormanın gereği yok orada silinir dedi. Benim asıl ihtiyacım istediğim kaş şeklinin verilmesiydi aslında. Bu zamana kadar hep yanlış insanlara gitmişim. Şuan ölçülü kaş alımı yapan bir yere gidiyorum ilk seferde istediğim şekle soktu. Çok memnun kaldım. Düzgün bir yere gitseydim ne microbladingle uğraşırdım ne de kızıl silinmiş anormal bir kaşım olurdu. Size tavsiyem eğer ciddi bir seyrektik probleminiz yoksa doğru kaş alan insanları arayıp bulun. Bunyn için İstanbul’da olanlar için iki isimde verebilirim
nereye gidiyorsunuz istanbulda acaba

X