MFK Yöntemi

Mfkyi bilmiyorum ama Ahmet Yıldızbakanın doğal tedavisiyle gebe kalan 5-6 kadına kendi gözlerimle şahit oldum muayene için gittiğimde. Hepside ikiz ikiz.
Canım merhaba o doktoru takip ediyorum
Acaba o doğal yöntem dediği ne bir bilgin varmı kendin şahit olmuşsun ya yani biraz bilgilendirsen

2 kez aşılama oldum tutmadı tam tüp bebeğe başlayacağımız ay birde bunu deneyelim dedik ve MFK kullandığım ay hamile kaldım pahalı evet ama bu tedaviler kadar değil birde doğal hemde ağrısız acısız denemekte fayda var Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin vesile olandan da Allah razı olsun ben çokkk faydasını gördüm kızlar eş paketi almıştık bir aylık

2 kez aşılama oldum tutmadı tam tüp bebeğe başlayacağımız ay birde bunu deneyelim dedik ve MFK kullandığım ay hamile kaldım pahalı evet ama bu tedaviler kadar değil birde doğal hemde ağrısız acısız denemekte fayda var Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin vesile olandan da Allah razı olsun ben çokkk faydasını gördüm kızlar eş paketi almıştık bir aylık
Nasıl oldu ilk aydan hemen canım gözünüz aydın bu arada darısı bize dua edin bizede canım ☺️🤲🏻

Sizin özel değilse ne sebeple tedavi oldunuz

Nasıl oldu ilk aydan hemen canım gözünüz aydın bu arada darısı bize dua edin bizede canım ☺️🤲🏻
Sağolun her zaman dua ederim çünkü zorluğunu biliyorum yıllarca istedik bizde rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah size de 🙏🏻 farklı bir şey yapmadım o ay ikimizde çok düzenli Mfk kullandık sadece nasip oldu 🙏🏻 birde stres stres stres çokkk önemli o ay hiç düşünmediğim yeni bir işe adaptasyon sağladığım bir süreçti inanamadım

Sizin özel değilse ne sebeple tedavi oldunuz
Açıkçası bize doktor acele etmeyin olur demişti ama biz zaten yeterince istedik olmadı tedaviye başlamak istedik bir an önce. Eşimde sperm sayısı ve ileri hareketi sperm bir tık düşüktü Mfk alırken onu söylemiştim

Açıkçası bize doktor acele etmeyin olur demişti ama biz zaten yeterince istedik olmadı tedaviye başlamak istedik bir an önce. Eşimde sperm sayısı ve ileri hareketi sperm bir tık düşüktü Mfk alırken onu söylemiştim
Benim amh düşük eşimde sorun yok Allah'a şükür ama bu ay üç aylık paket bitti. Beklemedeyken de aşılama yapacağız.

X