meyve diyeti ile zayıflamak hem eğlenceli hem kolay

julia__

kocaman kocaman gülüşlerim var benim
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2010
36.141
162
meyve ile zayıflamak ne güzel deil mi kızlar yaaa :KK52::KK52: denersek biş:KK52:iy :KK52:kaybetmeyiz ama denemezzsek çok şey kaybedebiliriz deil mi arkadaşlar :KK71:

MEYVE DİYETİ 1.GÜN

Sabah; taze sıkılmış bir bardak meyve suyu, bir dilim kepek ekmek, bira peynir, domates ve salatalık.

Öğle; Bir dilim ekmek, bir tabak az yağlı salata, bir kâse yoğurt ya da bir bardak ayran, tavukgöğsü ve ya tavuk ızgara.

Akşam; bir kâse sebze çorbası, bir dilim ekmek, bir kâse light yoğurt, tercihe göre bir tane meyve.

MEYVE DİYETİ 2.GÜN

Sabah; bir bardak şekersiz çay, domates, salatalık, bir dilim ekmek, bir tane yumurta

Öğle; 3 tane bisküvi, meyve salatası

Akşam; bir tabak salata, bir kâse yoğurt, bir dilim ekmek, etli sebze yemeği

MEYVE DİYETİ 3.GÜN

Sabah; bir bardak meyve suyu, domates, salatalık, tost

Öğle; bir tabak salata, bir tane elma, iki hamburger köftesi, bir tane haşlanmış patates

Akşam; haşlanmış sebzeler, bir kâse yoğurt, bir porsiyon et ya da bir tane tavuk but

MEYVE DİYETİ 4.GÜN
Sabah; bir bardak şekersiz bitki çayı, domates, salatalık, bir dilim kepek ekmek, beş adet zeytin, biraz beyaz peynir.

Öğle; bir bardak ayran, bir adet meyve, bir porsiyon makarna

Akşam; bir tabak salata, iki tane kabak dolması, bir dilim ekmek, bir kâse yoğurt ya da ayran

MEYVE DİYETİ 5.GÜN

Sabah; bir bardak şekersiz çay, iki dilim kepek ekmek, domates, salatalık, omlet

Öğle; bir tabak salata, bir bardak meyve suyu, bir porsiyon haşlanmış tavuk

Akşam; meyve salatası, bir kâse yoğurt, 200 gram ızgara

Son düzenleme:
meyva da cok seker var kizlar. diyetisyenler sadece eksi elmayi tavsiye ediyorlar

meyva da cok seker var kizlar. diyetisyenler sadece eksi elmayi tavsiye ediyorlar

yaklaşık 3 yıl önce 80kilodan 58 kiloya düüştüm cnm 1 sene de bolca meyve yedim sana sayayım neler yediğimi günde 1 portakal 2 mandalina 1 muz 1 elma fix hergün yiyordum hiç bi zararını görmedim şuanda 59 kiloyum hedefimde 55 olmak

X